Od jara po Vánoce: FOR DECOR & HOME uvede novinky oboru dekorací pro rok 2022

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se koná v termínu 24. až 26. února 2022 v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA. Více než šest desítek vystavovatelů ze čtyř zemí uvede v Letňanech novinky pro letošní rok, a to od jarní sezóny až po Vánoce. Nejvýznamnější událost oboru si navíc mohou dopřát všichni zájemci.

FOR DECOR & HOME 2022 uveden spoustu novinek ve světe dekorací (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrhy jsou již přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Od jara po Vánoce: FOR DECOR & HOME

Hlavním prezentovaným oborem na kontraktačně-prodejním veletrhu FOR DECOR & HOME budou interiérové dekorace, významná pozornost je však věnována také floristice a zahradním dekoracím. Na jediné akci svého druhu v ČR nebudou chybět ani kuchyňské doplňky, výrobci skla a bohatý sortiment dárkového zboží.

Nové produkty pro jarní a letní sezónu, ale i celoroční zboží a nově i výrobky pro Vánoce 2022, představí více než šest desítek výrobců, dovozců, velkoobchodů i rodinných manufaktur na ploše 4500 čtverečních metrů. Veletrh uvede v Letňanech zboží vystavovatelů z ČR, Slovenska, Chorvatska a premiérově se na něm bude prezentovat oficiální expozice 10 polských firem, které zastřešuje Lower Silesia Viovodeship.

Nové produkty pro jarní a letní sezónu, ale i celoroční zboží a nově i výrobky pro Vánoce
Nové produkty pro jarní a letní sezónu, ale i celoroční zboží a nově i výrobky pro Vánoce (Zdroj: PVA Expo Praha)

Polští profesionálové představí různorodý sortiment dárkového a dekorativního charakteru, například keramické originály, křišťálové výrobky pro stolování, bytové dekorace, dárková přáníčka, ale i tradiční perníčky či značková vína. Těšit se můžete na firmy EÖKKE Jacqueline Asensky, ESTERA GRABARCZYK, KOLGLASS Ryszard Kolat, JULIA CRYSTAL FACTORY, PIERNIKI WROCLAVSKIE, PRACOWNIA CERAMICZNA TOSZONA, SZYNOL – PRACOWNIA CERAMIKI ARTYSTYCZNE, 55 – 100 Sp.z o.o.  

Polští profesionálové představí různorodý sortiment dárkového a dekorativního charakteru
Polští profesionálové představí různorodý sortiment dárkového a dekorativního charakteru (Zdroj: PVA Expo Praha)

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani významné značky jako AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, MOREX, MYRIS TRADE, NEKUPTO nebo PRODEX IMPORT.  Zvláště velkolepou expozici chystá SIMONS TRADE ze Slovenska na ploše 220 m2. Vítanou novinkou na veletrhu bude také renomovaná firma ST. GABRIEL se svým floristickým portfoliem. Atraktivní dárkový sortiment včelích produktů najdou návštěvníci na stánku PČELARSTVO DARUVAR z Chorvatska.

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani významné značky
V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani významné značky (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrhy jsou již plně přístupné všem návštěvníkům bez prokazování bezinfekčnosti v souvislosti s onemocněním covid-19. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Více o veletrhu zde.

Zdroj informací: PVA EXPO PRAHA

Publikováno: 23. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima