Legislativní úpravy mění požadavky zateplení budov

Webinář se bude konat 4. března 2022 od 10 hodin. Je určen především pro odbornou veřejnost jako jsou architekti, projektanti, technici a stavební firmy. Na své si ale přijde každý, kdo se o téma zateplení budov zajímá. Novinky, které se vztahují k aktuální legislativě a mají vliv na zateplení šikmých střech, představí Ing. arch Tereza Vojancová ze společnosti URSA.

S izolací šikmých střech v souladu s novými požadavky poradí webinář společnosti URSA (Zdroj: URSA CZ s.r.o.)

Účast na webináři je zdarma. Přihlásit se je možné zde.

Jak na izolaci šikmých střech v praxi

Výstavba nových budov podléhá od začátku letošního roku novým požadavkům. Cílem legislativní úpravy je snížení spotřeby energií a s tím související zvýšení šetrnosti budov k životnímu prostředí. Na tuto novinku reaguje přední dodavatel minerálních izolací URSA webinářem, který profesionály i laiky seznámí s konkrétními změnami obsaženými v aktuální legislativě.

Výstavba nových budov podléhá od začátku letošního roku novým požadavkům
Výstavba nových budov podléhá od začátku letošního roku novým požadavkům (Zdroj: URSA CZ s.r.o.)

„Na webináři se zaměříme na konkrétní oblast zateplení domu, kterým je izolace šikmých střech. Na něm ukážeme, jak nová legislativní pravidla ovlivňují už přípravu samotného návrhu zateplení a na co se musí stavebníci a jejich dodavatelé připravit. V další části webináře se jeho účastníci seznámí také se správnou dimenzí izolace, nejvhodnějšími materiály a také s nejčastějšími chybami, které zateplování provázejí,“ říká Tereza Vojancová, architektka ze společnosti URSA.

Více informací naleznete na stránkách společnosti.

Publikováno: 28. 2. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima