Vyhrajte dobroty Yoggies pro vašeho kočičího mazlíčka

Pokud chcete svojí kočičce dopřát pestrou potravu, máme pro vás v Yoggies připravenou nejširší a ucelenou nabídku zdravých produktů bez obilí, chemie, konzervantů a sóji. Zdravá krmiva s probiotiky a kloubní výživou, přírodní doplňky potravy a zdravé pamlsky můžete svým mazlíčkům vysoutěžit i vy.

Vyhrajte dobroty Yoggies pro vašeho kočičího mazlíčka (Zdroj: Yoggies s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 2 ceny firmy Yoggies – výrobce zdravých českých krmiv pro psy a kočky bez chemie s probiotiky.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na yoggies.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. a 2. cena: Balíček produktů pro kočky značky Yoggies

Balíček obsahuje:

 • 1x Yoggies konzerva pro kočky Losos a divoká kachna
 • 1x Originální pamlsky pro kočky s hovězím masem Yoggies 50 g
 • 1x Yoggies Granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena s probiotiky 400 g
 • 1x Yoggies CatProBio® 65 g Léčebná probiotická směs pro kočky

Yoggies konzerva pro kočky Losos a divoká kachna - Vaše kočka si jistě zamiluje voňavé a chutné ragú s jasně rozeznatelnými kousky masa divoké kachny, srdíček a jater i kousky lososa. Toto kompletní menu také obsahuje za studena lisovaný olej i kousky jablek a brusinky. Neobsahuje žádné chemické konzervanty, obiloviny, cukr, sůl ani umělá dochucovadla. 

Originální pamlsky pro kočky s hovězím masem Yoggies - Pamlsky jsou vyrobeny patentovanou metodou z toho nejlepšího syrového hovězího masa. Ručně vyráběný pamlsek, je vyroben výhradně ze syrového masa, bez přidání dochucovadel, konzervantů nebo jiných lákadel.

Yoggies Granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena s probiotiky - Granule obsahují jedinečná probiotika pro podporu imunity i celkového zdraví koček. Jsou alternativou hlavně pro kočky krmené masem a mohou být používány jako kvalitní forma plnohodnotného kočičího jídelníčku, který může být občas zpestřen syrovým masem. Základem granulí je kvalitní kuřecí maso, obsahují také kuřecí játra, rybí olej z bílé ryby nebo bylinky. Vše samozřejmě bez chemie a v granulích nenajdete ani obilí, sóju, žádná umělá lákadla či konzervanty.

Yoggies CatProBio® 65 g Léčebná probiotická směs pro kočky - CatProBio® je probiotický a prebiotický doplněk potravy pro kočky vyvinutý speciálně k posílení imunity a zdraví každé kočky již od kotěte. Probiotika lze podávat jak pro prevenci před nemocemi a k posílení imunity, tak i jako podpůrný prostředek při léčbě některých zdravotních komplikací jako např.průjmy, různé druhy alergií i zažívacích obtíží, při léčbě antibiotiky apod.

Termíny soutěže

Start: 8. 4. 2022
Uzávěrka: 28. 4. 2022
Slosování výherce: 29. 4. 2022
Zveřejnění výherce: 29. 4. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 29. 5. 2022

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Yoggies a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
 • Výhry odesílá společnost Yoggies.

O partnerovi soutěže

Produkty Yoggies jsou skvělé k sestavení pestré potravy pro naše mazlíčky a podporu jejich zdraví. Vyrábíme špičkové produkty z nejkvalitnějších surovin, pocházejících z farem v Česku, Německu, Holandsku a Belgii. Yoggies granule lisované za studena obsahují až 87 % pravého masa, syrová potrava pro psy BARF obsahuje masa v potravinářské kvalitě, pamlsky i omáčky pro psy a kočky ručně vyrábíme ve vlastní kuchyni. Všechny doplňky potravy jsou vytvořené na čistě přírodní bázi, zcela bez chemie, barviv či konzervantů a z ověřených surovin. Zdraví začíná v misce®

kočičí pamlsky
Originální pamlsky pro kočky s hovězím masem Yoggies (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
masová konzerva pro kočky
Yoggies konzerva pro kočky Losos a divoká kachna (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
probiotika pro kočky
Léčebná probiotická směs pro kočky Yoggies CatProBio® (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
granule pro kočky
Yoggies Granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena s probiotiky (Zdroj: Yoggies s.r.o.)

Publikováno: 8. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima