Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2022

Přední výrobce kvalitních ocelových střešních krytin společnost Ruukki se bude prezentovat na letošním ročníku veletrhu Střechy Praha. Aktuální nabídka Ruukki zahrnuje tradiční portfolio velkoformátových i maloformátových krytin, ale i několik nedávných novinek včetně jedinečného skrytého okapového systému Siba Modern. Kromě toho si mohou návštěvníci prohlédnout neustále aktualizovanou nabídku bezpečnostních střešních prvků. Ruukki vítá skutečnost, že po loňském okolnostmi vynuceném online pojetí veletrhu se letos setká s příznivci kvalitních střešních krytin osobně. Tradiční veletrh se koná tentokrát po roční odmlce opět v areálu PVA Expo Praha Letňany ve dnech 3. - 5. března 2022.

Veletrh Střechy Praha by nebyl kompletní bez firmy Ruukki (Zdroj: Ruukki)

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2022

“Někdy se říká, že nejlepší střecha je ta, o které ani nevíte. Střechy však mají být nejen funkční, ale taky krásné. Těšíme se, že na letošním ročníku veletrhu budeme moci návštěvníků předat další inspiraci k jejich vlastním krásným i funkčním projektům.” vysvětluje Jan Hála z divize střešních krytin společnosti Ruukki.

Ruukki představí nové netradiční realizace, designově jedinečný skrytý okapový systém Siba Modern, nebo také novinku Ruukki Classic Design, která pokračuje v nadčasovém trendu zavedených krytin Classic s patentovaným zámkem a stojatou drážkou.

Kromě toho zde na návštěvníky veletrhu čeká možnost prohlédnout si na jednom místě ukázky ze stávajícího produktového portfolia Ruukki a to jak velkoformátové: Adamante, Monterrey, Monterrey Grand tak i maloformátové: Frigge, Hygge, Finnera.

Ruukki představí nové netradiční realizace
Ruukki představí nové netradiční realizace (Zdroj: Ruukki)

O tom, co Ruukki dělá pro bezpečnost na střeše i pod střechou, nejlépe vypovídá neustále inovovaná nabídka bezpečnostních prvků pro střechy, jakými jsou žebříky, sněhové zábrany nebo držáky na fotovoltaické panely. Vícxe se dočtete na www.ruukkistrechy.cz.

Každý, kdo se o střechy zajímá, dostane příležitost konzultovat své dotazy a postřehy na místě se specialisty Ruukki, kteří se vyznačují vášní pro všechno, co s kvalitními střešními krytinami souvisí.

Ruukki se na vás těší v hale číslo tři u stánku 304.

Publikováno: 3. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima