Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD pomohou s výběrem bezpečné dovolené

Na jubilejní 30. ročník tradičních veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD se mohou milovníci cestování těšit už 18.–20. března 2022. Veletrhy se tímto krokem po dvouleté odmlce vrací k řádnému termínu konání. Oblíbená akce se uskuteční v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany. Pořadatelem je společnost ABF.

Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD vám nalákají na báječnou dovolenou (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

Dáváte přednost objevování krás naší vlasti nebo si naopak neumíte představit svoji dovolenou bez doteku exotiky? Razíte heslo „Všude dobře, doma nejlíp“ nebo zastáváte názor „všude dobře, tak co doma“? Ať už patříte k průzkumníkům našich luhů a hájů nebo k milovníkům daleké exotiky, jedno máte zajisté společné. Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD vám pomohou s výběrem té pravé dovolené právě pro vás.  Najdete u nás totiž pestrou paletu evropských zemí a vzdálených destinací, například z Ameriky, Asie a Afriky. Ale také bohaté zastoupení tuzemských krajů.

Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD jsou nejvýznamnější akcí svého druhu
Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD jsou nejvýznamnější akcí svého druhu (Zdroj: PVA Expo Praha)
Inlfuencer Martin Carev se v sobotu podělí o své dobrodružné zážitky
Inlfuencer Martin Carev se v sobotu podělí o své dobrodružné zážitky (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD jsou nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.  „Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD považujeme za jednu z nejdůležitějších oborových akcí. A protože se kvůli pandemii dostala řada podnikatelů v oboru cestovního ruchu do tíživé situace, cítíme potřebu vyvinout maximální snahu je podpořit a restartovat cestovní ruch,“ říká Martin František Přívětivý, generální ředitel pořadatelské společnosti ABF.

Na své si tentokrát přijde opravdu každý
Na své si tentokrát přijde opravdu každý (Zdroj: PVA Expo Praha)

Přijďte si k nám užít plnohodnotný víkend plný atraktivní zábavy. Kromě nabídek vystavovatelů z ČR i zahraničí jsou pro návštěvníky přichystány kvízy a soutěže, těšit se můžete také na interaktivní expozici Muzea Karla Zemana, ze které si budete moci na památku pořídit unikátní fotku. Hvězdný influencer Martin Carev se s vámi v sobotu podělí o své dobrodružné zážitky z výpravy po Etiopii, kterou absolvoval jako dočasný člen expedice Tatra kolem světa 2. Cestovatel Jan Hocek na veletrhu představí ucelený, důkladně zmapovaný a podrobně popsaný systém nejdelších turistických a poutních dálkových tras v České republice. Vyhlášeny budou také výsledky oblíbené ankety Kraj mého srdce, kterou tradičně pořádá redakce Kam po Česku.

Využijte příležitost a za jedno vstupné navštivte všechny souběžně probíhající akce
Využijte příležitost a za jedno vstupné navštivte všechny souběžně probíhající akce (Zdroj: PVA Expo Praha)

Pevně věříme, že si jubilejní 30. ročník veletrhů cestovního ruchu návštěvníci i vystavovatelé užijí naplno. A na své si tentokrát přijde opravdu každý, neboť veletrhy proběhnou souběžně s úspěšnými veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Využijte příležitost a za jedno vstupné navštivte všechny tyto souběžně probíhající akce. Vstupenku v předprodeji za pouhých 150 Kč lze pořídit už nyní.

Jubilejní 30. ročník veletrhů cestovního ruchu si návštěvníci i vystavovatelé užijí naplno
Jubilejní 30. ročník veletrhů cestovního ruchu si návštěvníci i vystavovatelé užijí naplno (Zdroj: PVA Expo Praha)
Dáváte přednost objevování krás naší vlasti nebo si neumíte představit dovolenou bez doteku exotiky?
Dáváte přednost objevování krás naší vlasti nebo si neumíte představit dovolenou bez doteku exotiky? (Zdroj: PVA Expo Praha)

Více informací najdete na www.holidayworld.cz.

Publikováno: 9. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima