Nová role Evy Borské v prémiových dílech Receptáře

S potěšením přijala Eva Borská nabídku na roli moderátorky po boku skvělého herce, moderátora a zkušeného zahrádkáře Oldřicha Navrátila. Na moderování ve dvojici se moc těší a věří, že i diváci tuto změnu uvítají jako zpestření legendárního a stále oblíbeného pořadu.

V Receptáři v premiérových dílech čeká Evu Borskou nová role (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

S moderováním máte velké zkušenosti, ale hobby pořad je pro vás v tomto ohledu novinkou. Jak se na své pozici cítíte?

Je známá věc, že ve dvou se to lépe táhne – a s mužskou oporou je mi v nové roli dobře. Moderování hobby pořadu je pro mě určitě nová zkušenost, ale cítím se v ní jako ryba ve vodě, protože je mi to téma vlastní.

Je známá věc, že ve dvou se to lépe táhne – a s mužskou oporou je Evě  v nové roli dobře
Je známá věc, že ve dvou se to lépe táhne – a s mužskou oporou je Evě v nové roli dobře (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Jak jste si sedla se svým moderátorským partnerem Oldřichem Navrátilem?

Měli jsme takzvané kamerové zkoušky a mohu říci, že dopadly na jedničku. Na place byla skvělá atmosféra a celý štáb měl z výsledku radost. Olda je pro mě velký profesionál, a tak k němu přece jen vzhlížím s určitou úctou, ale je to velký pohodář a myslím, že mezi námi okamžitě zavládla taková ta moderátorská chemie, což je moc důležité.

Ráda se proto obklopuji věcmi s příběhem, zvlášť když vznikly rukama českých výrobců, říká Eva Borská
Ráda se proto obklopuji věcmi s příběhem, zvlášť když vznikly rukama českých výrobců, říká Eva Borská (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Jaký je váš osobní vztah k hobby a řemeslům?

Čím jsem starší, tím vřelejší. Za dobu, co jsem v Receptáři, jsem se naučila mnoho zajímavých receptů, návodů a triků, jak si vylepšit domov, a hlavně, že spoustu věcí si člověk opravdu může udělat nebo opravit sám a má z toho pak obrovskou radost. Často doma s rodinou vymýšlíme, co bychom si vyrobili, a je to pro nás hezky strávený čas. Odmalička miluji ruční práce – pletení, háčkování, vyšívání, ráda kreslím, starám se o květiny, vařím, peču… Řemeslo obecně je něco, co si v dnešní době zaslouží pozornost, a když člověk pronikne do tajů výroby, mnohem víc si pak těch lidí, ale i věcí váží. Ráda se proto obklopuji věcmi s příběhem, zvlášť když vznikly rukama českých výrobců.

Publikováno: 19. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima