Jindřich Ekl bude diváky Receptáře prima nápadů provázet moderním bydlením

Nová rubrika o moderním bydlení vás bude tuto sezónu v Receptáři prima nápadů provázet poprvé. A v této rubrice se seznámíte se sympatickým moderátorem Jindrou Eklem. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak funguje, nebo by měla fungovat chytrá domácnost.

Jindra Ekl, nová tvář Receptáře prima nápadů (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Jindra Ekl

V pořadu budete diváky provázet moderním bydlením. Co všechno jim ukážete a představíte?

Z legrace se dříve říkalo takové to: „Já bych chtěl hodinky s vodotryskem." Dnes máme chytré hodinky s měřením kyslíku v krvi a EKG. Stejně jako spotřební elektronika se ale posunuly i trendy v bydlení a ten pokrok je podobně šokující. Divákům nabídneme překvapující pohledy na to, kam se dostala moderní technologie v bydlení. Popisovat, co vše to bude, to bych mohl napsat knihu, radši se podívejte přímo na pořad. 

Jindra Ekl budete diváky provázet moderním bydlením
Jindra Ekl budete diváky provázet moderním bydlením (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Jaká je podle vás nejlepší „chytrá“ vymoženost do domácnosti, kterou byste divákům doporučil?

Za velikou vychytávku považuji chytrou domácnost, na kterou je napojeno monitorovací zařízení celého domu, obsluha vytápění, a dokonce třeba i otevírání garáže a brány. Nedávno moje kamarádka takto z Prahy otevírala řemeslníkům garáž u svého domu, který se nachází v Plzni. To je stylové!

Diváci Jindru znají i z dalších pořadů na Primě
Diváci Jindru znají i z dalších pořadů na Primě (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Diváci vás znají i z dalších pořadů u nás na Primě, nově se však objevíte v hobby pořadu. Jaký je váš vztah k hobby, zahradě a řemeslům?

Ano, působil jsem nějaký ten rok na Prima COOL a jsem rád, že budu i nadále představovat cool vychytávky, tentokrát v bydlení. A co se hobby pořadu týče, realita je takováto: mám zahradu, poctivě udržuji trávník, pěstuji okurky a rajčata několika druhů a nedávno jsem svému kocourovi vyrobil ze dřeva venkovní pelech na pozorování dění. Myslím tedy, že jsem ve správný čas na správném místě!

Zdroj informací: pořad Receptář prima nápadů

Publikováno: 4. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima