Hecht se zapojil do pomoci Ukrajině. Zároveň společnost ukončila veškerou obchodní spolupráci s Ruskem a Běloruskem

Společnost HECHT MOTORS s.r.o. se připojila k pomoci těžce zkoušené Ukrajině a pomáhá prostředky, které jsou jí vlastní. Spolupracuje s organizacemi zajišťujícími pomoc a na potřebná místa posílá svou techniku a vybavení. Společnost zároveň ukončila veškerou obchodní spolupráci s Ruskou federací a Běloruskem.

Hecht se zapojil do pomoci Ukrajině a ukončil spolupráci s Ruskem a Běloruskem (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)

Hecht se rozhodl pomoci Ukrajině materiálně

„Připojujeme se k pomoci Ukrajině a posíláme materiální pomoc ve formě generátorů, motorových pil, rozbrušovacích pil, prodlužovacích kabelů a dalšího vybavení. Dále spolupracujeme s organizacemi zajišťujícími pomoc a dodávky potřebného vybavení pro ukrajinské občany, které zajistí dodání na patřičná místa,“ uvádí vedení společnosti HECHT MOTORS s.r.o. 

„Naše společnost zároveň ukončila dodávky zboží, náhradních dílů a veškerou obchodní spolupráci s Ruskou federací a Běloruskem. Odsuzujeme tento bezprecedentní, barbarský a zbabělý útok Ruské federace na svrchované území a lid Ukrajiny. Jsme hrdý zaměstnavatel velkého počtu ukrajinských zaměstnanců, kteří se stali klíčovými kolegy a našimi dobrými přáteli. Velmi si vážíme odvahy ukrajinského lidu a odvahy s jakou čelí obrovské převaze ruského agresora, stejného, který vpadl do naší země v roce 1968. Vyjadřujeme tak Ukrajině naši plnou podporu,“ dodává vedení společnosti.

Zdroj informací: HECHT MOTORS s.r.o.

Publikováno: 31. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima