Nechcete strávit život u mobilu? Využijte 100 her pro každou příležitost

Ačkoliv nás moderní technologie a hektický způsob života pohltily, neměli bychom zapomínat žít a hrát si. Odložte mobily, přestaňte se na chvíli hnát vpřed a pojďte si něco zahrát se svými blízkými. Skvěle se pobavíte.

100 her pro každou příležitost vás pobaví i sblíží (Zdroj: Knihy KAZDA)

100 her pro každou příležitost - Ivan Brett

Kniha je určena pro každého, kdo se chce odpojit od technologií a chce trávit víc času s rodinou nebo přáteli. Nejen vedle nich, ale i s nimi. Hry rozvíjejí představivost, schopnost řešit problémy i mezilidskou komunikaci.

Pomůžou ulevit od digitálního přetížení a dají se hrát téměř pro každé příležitosti. Rozproudí zábavu na rodinné oslavě nebo na večírku, zaženou nudu při dlouhé cestě autem anebo si je můžete zahrát jen tak. Zlepší vám náladu i po večeři, když jsou všichni spolu. 

101 her, se kterými bude všední den o něco veselejší
101 her, se kterými bude všední den o něco veselejší (Zdroj: Knihy KAZDA)

Ivan Brett původně tuto knihu nazval podle jedné z her - Podlaha je láva, která je u nás méně známá, ale přesto stojí za vyzkoušení. Autor rozdělil hry do deseti kapitol podle situací, do nichž se můžete dostat. V každé z nich najdete deset her, které by vám mohly přijít vhod. Výhodou je, že k hraní stovky nápaditých her nepotřebujete vůbec nic, i tak je zábava zaručena. Pokud vás budou hry bavit, můžete pokračovat další knihou 101 tipů na dobrou zábavu "Hry proti nudě".

Oba tituly a spoustu dalších zakoupíte na www.knihykazda.cz.

Hry rozvíjejí představivost a zapojit se může celá rodina
Hry rozvíjejí představivost a zapojit se může celá rodina (Zdroj: Knihy KAZDA)

Publikováno: 23. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima