Prima Mazlíček přivítá diváky v nové sezóně

Pořad Prima Mazlíček, který si oblíbili všichni milovníci zvířat domácích i volně žijících, se vrací na obrazovky s premiérovými díly. Provázet jím opět bude Jan Šťastný, který v každém dílu přivítá hosta z řad odborníků nebo známých osobností.

Je to nová série oblíbeného pořadu Prima Mazlíček (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Prima Mazlíček

V nových dílech vyzve pořad diváky například k přehodnocení dávných předsudků ohledně černého zbarvení zvířat a ukáže, že černá kočka přeběhnuvší přes cestu či černý havran nemusí znamenat neštěstí. Zblízka se podívá i na další zbarvení psích kožichů – merle. Představí možnosti dalšího výcviku psů, kteří se rádi naučí daleko komplikovanější povely než jen „sedni“ a „lehni.“ Psům a kočkám se zblízka podívá na kožichy, především pak na nežádoucí parazity, kteří se v nich mohou usídlit. A samozřejmě nabídne pejsky a kočičky volné k adopci.

„Doma nám přibylo jedno zvířátko – ježek bělobřichý. Netušil jsem, že ježek může být tak inteligentní, zvídavé a kontaktní zvířátko. Za den toho sice hodně prospí, ale když se večer probudí, tak nejenom, že dupe po celém bytě (přiznám, že ho pouštíme i na volno), ale vyžaduje i pozornost. Hru a hlazení (proti srsti to tedy nedoporučuji). Je to velmi roztomilé a chytré zvířátko,“ říká moderátor pořadu a milovník zvířat Jan Šťastný, který má kromě ježka doma ještě fenku jorkšíra Fridu.

Pořadem nás bude opět provázet Jan Šťastný
Pořadem nás bude opět provázet Jan Šťastný (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
Pořad se na obrazovkách objevil poprvé na podzim 2020, a vstupuje tak do své třetí sezóny
Pořad se na obrazovkách objevil poprvé na podzim 2020, a vstupuje tak do své třetí sezóny (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Pořad představující svět zvířat se na obrazovkách objevil poprvé na podzim 2020, a vstupuje tak do své třetí sezóny. Diváci se na něj mohou těšit každou neděli ráno na Primě.

Publikováno: 1. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima