Cihly HELUZ budou k vidění i na veletrhu STAVOTECH v Olomouci

Výrobce kompletního cihelného systému společnost HELUZ se po rozvolnění epidemické situace aktivně zapojil do stavebních veletrhů. Vystavovat bude i na přelomu března a dubna na stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH (31.3.-2.4.) na výstavišti Flora Olomouc.

Výrobce kompletního cihelného systému společnost HELUZ na veletrhu v Olomouci (Zdroj: HELUZ)

„Covidová doba poskytovala jen málo možností budoucím investorům setkat se, proto jsme rádi, že se můžeme vidět na akci s dlouholetou tradicí, jakou má veletrh STAVOTECH. Investoři si zde budou moci prohlédnout materiály HELUZ, ze kterých postaví rychle a efektivně úsporný nízkoenergetický či pasivní dům. Zároveň se budou moci osobně poradit s odborníkem, co pro daný projekt bude nejlepší. Stánek společnosti HELUZ kromě výrobků představí i služby v čele s rozšířenou službou Můj HELUZ určenou investorům, kteří staví z kompletního systému HELUZ,“ říká Filip Bosák, manažer technického poradenství společnosti HELUZ.

Onlinová služba Můj HELUZ kromě informací o aktuálním stavu zakázky poskytuje stavebníkům spoustu užitečných informací - v sekci Můj HELUZ si mohou objednat služby, které využijí před i v průběhu stavby, jako je výpočet spalinové cesty, pomoc technika na stavbě, Blower door test pro změření vzduchotěsnosti obálky anebo si půjčit nářadí. Stáhnout si tu mohou Prováděcí příručku pro stavbu z cihel HELUZ a všechny montážní návody. V neposlední řadě v sekci Můj HELUZ stavebníci a investoři najdou Šekovou knížku HELUZ s benefity od partnerských firem v podobě bonusových šeků na další stavební zařízení, jako jsou střešní systémy, okna či garážová vrata, nebo interiérové vybavení.

Onlinová služba Můj HELUZ kromě informací o aktuálním stavu zakázky poskytuje stavebníkům spoustu užitečných informací
Onlinová služba Můj HELUZ kromě informací o aktuálním stavu zakázky poskytuje stavebníkům spoustu užitečných informací (Zdroj: HELUZ)

Na stánku společnosti HELUZ na veletrhu STAVOTECH si budou moci návštěvníci osahat cihly pro jednovrstvé zdění HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, které nemusí zvenčí dodatečně zateplovat, přesto z nich postaví pasivní dům. Dále se zde seznámí s doplňkovými prvky pro řešení konstrukčních detailů (rohy, ostění...), díky kterým není nutné se zdržovat s dořezáváním cihel. Vystaveny budou i roletové a žaluziové překlady HELUZ FAMILY 3in1 , další prvek podílející se na tepelné pohodě v domě, protože překlady mají vnitřní schránku pro uložení venkovního stínění. Ke stále důležitějšímu akustickému komfortu zase přispívají akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená a HELUZ AKU Z 17,5 broušená. Kompletní systém doplní na stánku malta HELUZ SIDI, z výroby předem připravená tekutá malta, do které se na stavbě již nic nepřidává a která se aplikuje válečkem, jako když se malují stěny.

Jedná se tedy o ty nejzásadnější prvky, které jsou součástí uceleného cihelného systému HELUZ, jenž umožňuje investorům postavit celý dům z jednoho materiálu od jednoho výrobce, aniž by se vystavovali riziku konstrukčních komplikací kombinováním různých materiálů.

Publikováno: 30. 3. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima