Nikdy nemůžete dopředu vědět, zda vás slib není ten poslední aneb když malý medailon ukrývá velkou minulost

Jsou knihy, na jejichž vydání naprosto netrpělivě čekáte a jakmile se vám dostanou do rukou, tak se do nich pustíte. A potom během pár hodin je po všem a vám je smutně a zároveň krásně...Číst POSLEDNÍ SLIB bylo jako vrátit se někam, kde už to moc dobře známe.

Kniha Poslední slib skrývá mnoho tajemství (Zdroj: Nakladatelství Grada)

Poslední slib - Kathryn Hughesová

Tara Richardsová byla ještě dívka, když přišla o matku. Když Tara po letech dostane dopis od londýnského advokáta, jeho obsah s ní otřese. Někdo jí zanechal klíč od bezpečnostní schránky, v níž se skrývá předmět, který změní vše, co si Tara myslela, že ví. Zavede ji na cestu do Španělska, kde hledá odpovědi, které ji pronásledují už čtyřicet let.

Violet lituje svého rozhodnutí vycestovat do zahraničí bez své čtrnáctileté dcery. Zatímco slunce zapadá za obzory hor nad starodávnou španělskou vesnicí, připomíná si, že to dělá pro jejich budoucnost. Dnešní noc, 4. června 1978, pro ně bude začátkem nového života. Tato noc skutečně změní Violetin osud, a to tím nejneočekávanějším způsobem…

Jediná noc změní Violetin osud, a to tím nejneočekávanějším způsobem
Jediná noc změní Violetin osud, a to tím nejneočekávanějším způsobem (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

O autorce:

Kathryn Hughesová žije nedaleko Manchesteru, kde se také odehárává její první román s názvem Dopis. V současné chvíli je spisovatelkou na plný úvazek a pracuje na svých dalších knihách.

Vydalo nakladatelství Grada

Publikováno: 1. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima