Co se stane, když se ANO změní na NEVÍM? Přichází Nečekaná lekce lásky

Jeannie vždy toužila po lásce a nyní konečně prožívá opravdovou romanci. Dan je úspěšný, pohledný mladý veterinář, který ji vzal do New Yorku a na Brooklynském mostě požádal o ruku. Ale je všechno opravdu tak, jak to vypadá? Vyústění této zápletky je nepředvídatelné a rozhodně to není prvoplánová romance.

Co se stane, když vás před svatbou přepadnou pochybnosti? (Zdroj: Nakladatelství Grada)

Nečekaná lekce lásky - Lucy Dillonová

Jeannie se musí štípnout, aby uvěřila, že to není sen. Zdá se to příliš dokonalé, příliš kouzelné, než aby to mohla být pravda. Její snoubenec jí právě požíádal o ruku. A vybral si k tomu místo více než romantické - v New Yorku na Brooklynském mostě. Dá se říci něci jiného než ano? Vlastně.... dá.

Cestou na svatbu se Jeannie nemůže zbavit svíravého pocitu v hrudi. Jsou to jen nervy, těsný korzet, nebo se události řítí příliš rychle? Má poslední možnost všechno zastavit – a když to udělá, zvrat osudu vyhodí její svět do povětří. To, co se dozví o Danovi, o vlastním srdci a o síle samotné lásky, navždy změní její život.

Zdá se to příliš dokonalé, příliš kouzelné, než aby to mohla být pravda. Je tu Nečekaná lekce lásky
Zdá se to příliš dokonalé, příliš kouzelné, než aby to mohla být pravda. Je tu Nečekaná lekce lásky (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Z knihy jakoby k nám promlouvaly dva vzkazy: vyplatí se naslouchat své intuici, protože ona má většinou pravdu. A druhý – i v těch nejtěžších chvílích se vyplatí věřit, že všechno dobře dopadne.

  • vydalo nakladatelství GRADA
  • titul lze zakoupit i jako e-knihu

Publikováno: 21. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima