HELUZ je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů

Společnost HELUZ se stala exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů, z.s. AES je nezávislou neziskovou organizací sdružující energetické specialisty, kteří jsou zapsáni pod ministerstvem průmyslu a obchodu. Mj. jsou tedy oprávněni vystavovat Průkazy energetické náročnosti budov.

HELUZ a AES se stali partnery (Zdroj: HELUZ, cihlářský průmysl, v.o.s)

HELUZ je exkluzivním partnerem AES

Hodnocení energetické náročnosti budovy  je deklarováno vystavením PENB, který je v současnosti podmínkou pro vydání stavebního povolení každé novostavby. Společnost HELUZ jako výrobce kompletního cihelného systému, z kterého se ročně postaví stovky novostaveb, samozřejmě službu vystavení Průkazu energetické náročnosti budov poskytuje.

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB)
Průkaz energetické náročnosti budov (PENB) (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s)
Společnost HELUZ je výrobce kompletního cihelného systému, z kterého se ročně postaví stovky novostaveb
Společnost HELUZ je výrobce kompletního cihelného systému, z kterého se ročně postaví stovky novostaveb (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s)

„Členství v Asociaci energetických specialistů nám usnadní sledování dění v oblasti energetiky budov. Věřím, že nám pomůže i při zkvalitnění poskytování naší služby zpracování PENB. Pro veřejnost je pak naše členství v asociaci dokladem o našem zaměření na snižování energetické náročnosti budov,“ říká Ing. Pavel Heinrich, produktový manažer společnosti HELUZ.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Publikováno: 12. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima