Nechte rozkvést svou krásu na veletrhu FOR BEAUTY

Dopřejte si extra den jen pro sebe na nejznámějším a největším veletrhu krásy v České republice. Veletrh FOR BEAUTY nabídne to nejzajímavější z oboru kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu 8.-9. dubna 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelem veletrhu je společnost ABF.

Na veletrhu FOR BEAUTY naleznete inspiraci i krásu (Zdroj: PVA Expo Praha)

Dopřejte si extra den jen pro sebe na FOR BEAUTY

Rozšířili jsme navíc nabídku zcela bezplatných beauty pointů. Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague nabídne návštěvníkům velmi žádaný make-up point, ve kterém se můžete nechat zdarma nalíčit. Profíci z Glamour Lashes vám v jejich lash&brow pointu natočí, nabarví a aplikují výživu na vaše přírodní řasy. A také vám zde upraví a přírodní barvou zvýrazní obočí, aniž byste museli vytahovat peněženku. Zveme vás také na bezplatnou manikúru přírodních nehtů veganskou kosmetikou Yokaba na stánku Beauty Nails. A v neposlední řadě přijměte pozvání od Beauty Store, kde budou zdarma prodlužovat řasy a nabízet laminaci obočí, a to včetně barvení. Většinu výrobků zde navíc pořídíte s báječnými veletržními slevami.

Profíci z Glamour Lashes vám natočí, nabarví a aplikují výživu na vaše přírodní řasy
Profíci z Glamour Lashes vám natočí, nabarví a aplikují výživu na vaše přírodní řasy (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletržní premiéru na jarním veletrhu bude mít jedna z nejzkušenějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě Londa Professional. Aktuální trendy odstíny pro vaše nehty nabídne světová značka OPI. Pokud toužíte po extravagantní hřívě, bohyně barev Nikola Pavlíčková se vám bude věnovat ve své expozici Colour by Nikola. Ovšem těší se na vás všichni vystavovatelé zvučných jmen, mezi kterými nechybí značky Weleda, Orly, Ryor, Glamour Lashes, Bloom Hair, Venira, Havlíkova přírodní apotéka, Alessandro, Saloos, GIGI Laboratories, pHformula, Syncare Plus, Skinso, Enii Nails, BrillBird, MarilyNails a mnohé další.

Partnerem veletrhu je Asociace kosmetických a kadeřnických oborů
Partnerem veletrhu je Asociace kosmetických a kadeřnických oborů (Zdroj: PVA Expo Praha)

Ani letos nebude chybět kreativní make-up show. Make-up lektoři i absolventi Make-Up Institute Prague budou vytvářet na modelech fantazijní make-up a vy můžete sledovat celý průběh od začátku až do konce.

Ani letos nebude chybět kreativní make-up show
Ani letos nebude chybět kreativní make-up show (Zdroj: PVA Expo Praha)

První den veletrhu vás zajisté nadchne Charity Show by Czech Fashion Week. Úsměv na tváři vám vykouzlí finalisté prestižní soutěže Muž roku. Zazpívá finalistka Superstar Adéla Krejdlová a známý fashion stylista Kája Pavlíček vám představí na hlavním pódiu módní letní trendy ve svém bloku Třpytivé léto s vůní.

Většinu výrobků zde navíc pořídíte s báječnými veletržními slevami
Většinu výrobků zde navíc pořídíte s báječnými veletržními slevami (Zdroj: PVA Expo Praha)

Atraktivní budou i prestižní soutěže. Milovníky nehtů určitě zaujme 12. ročník profesionální soutěže v nehtovém designu a nail artu Czech Nail Cup, kdy celkový vítěz postupuje do londýnské soutěže Nailympia 2022. A cool bude i 3. ročník mezinárodní holičské soutěže Barber Battle s postupem na Mistrovství Evropy v barberingu.

Novou tváří veletrhu pro rok 2022 se stala osobitá zpěvačka a herečka Bára Poláková. Bára používá a zbožňuje kosmetiku značky Weleda a nám je ctí, že právě Weleda nyní patří spolu s Make-up Institute Prague mezi hlavní partnery veletrhu FOR BEAUTY.

Novou tváří veletrhu pro rok 2022 se stala osobitá zpěvačka a herečka Bára Poláková
Novou tváří veletrhu pro rok 2022 se stala osobitá zpěvačka a herečka Bára Poláková (Zdroj: PVA Expo Praha)

Pořadatelem veletrhu je společnost ABF. Záštitu veletrhu poskytla Unie kosmetiček. Partnerem veletrhu je Asociace kosmetických a kadeřnických oborů. Veletrh je vhodný pro širokou veřejnost i pro odborníky. Kompletní doprovodný program najdete na webových stránkách www.veletrhkosmetiky.cz. Vstupenka z FOR BEAUTY vás také zdarma opravňuje navštívit souběžné veletrhy FOR PETS a FOR KIDS. Těšíme se na vás!

Publikováno: 3. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima