Vyhrajte probiotika pro zdravou zahradu a bohatou sklizeň

Probiotika známe všichni. Sáhneme po nich, když máme problémy s trávením nebo je užíváme pro lepší kondici. Weiki jsou ale probiotika určená speciálně rostlinám. Můžete jimi zalít nebo porosit záhon a rostlinám i půdě to fantasticky prospěje. České značce weiki záleží na prostředí, ve kterém žijeme. Potvrzuje, že jde dělat věci jinak, s pomocí užitečných mikroorganismů a organického hnojení postupně snadno ustoupit od nadužívání chemie na zahradě a radovat se z úrody.

Vyhrajte probiotika weiki v naší soutěži (Zdroj: weiki.bio)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 x 3 tubusy probiotik pro rostliny od značky weiki. Za značkou probiotik weiki stojí česká firma Manetech.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi najdete na webu www.weiki.bio

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Tři tubusy probiotik weiki (pro zahradu, květiny a zeleninu) v hodnotě 735 Kč.

Díky přírodním probiotikům weiki budou rostliny zdravé, silné a více pokvetou. Lépe zakoření, získají více živin a dokážou lépe snášet stres, jakým je třeba přesazení, sucho nebo útoky škůdců. Výsledkem bude bohatší a sladší úroda. Funguje to totiž podobně jako u nás lidí: užitečné neboli probiotické bakterie se starají o naše zdraví a imunitu. A některé probiotické kmeny zase zlepšují celkovou kondici rostlin. Proto se vyplatí přidat do zálivky probiotika weiki určená speciálně rostlinám. 

Probiotika pro rostliny weiki jsou čistě přírodního původu, ekologická a bez chemie. Používají se snadno – jedno víčko probiotik weiki vlijte do konve se sedmi litry vody. Zamíchejte a roztokem zalijte rostliny, případně jej můžete pomocí rozprašovače aplikovat i na listy. Celý proces opakujte za deset až čtrnáct dní. Přesvědčivé výsledky uvidíte už po měsíci používání.

Weiki jsou probiotika určená speciálně rostlinám
Weiki jsou probiotika určená speciálně rostlinám (Zdroj: weiki.bio)

Termíny soutěže

Start: 15. 4. 2022
Uzávěrka: 15. 5. 2022
Slosování výherce: 16. 5. 2022
Zveřejnění výherce: 16. 5. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 16. 6. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, Manetech a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

Už 17 let se firma Manetech zabývá vývojem technologií založených na ekologických principech. Všechny produkty jsou čistě přírodní, neobsahují karcinogenní ani geneticky modifikované složky.

Publikováno: 15. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima