Soutěžte s námi o tři rodinné vstupenky na Stezku korunami stromů Krkonoše

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které mohou tři z vás vyhrát rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů Krkonoše. Stačí pouze správně odpovědět na jednu otázku a mít štěstí při losování. Hodně štěstí!

Stezka korunami stromů Krkonoše ukáže les z jiné perspektivy (Zdroj: stezkakrkonose.cz )

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 rodinné vstupenky na Stezku korunami stromů Krkonoše.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi najdete na webu www.stezkakrkonose.cz

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte:

1. - 3. cena: Rodinná vstupenka na Stezku korunami stromů Krkonoše

Pokud se chystáte do Krkonoš, spojte výlet s návštěvou Stezky korunami stromů, která se nachází na okraji Janských lázní, přímo u Hoffmanovy boudy. Na trase dlouhé jeden a půl kilometru si můžete vychutnat výhledy do probouzející se krajiny, ze které sotva zmizely zbytky posledního sněhu. Procházku zakončíte na vrcholu vyhlídkové věže, kde se rozprostírá dechberoucí výhled do korun krkonošských lesů. Cesta dolů pak může být výrazně urychlena jízdou v tobogánu, jehož tubus o průměru jeden metr je dlouhý 80 m.

Stezka korunami stromů se nachází na okraji Janských lázní
Stezka korunami stromů se nachází na okraji Janských lázní (Zdroj: stezkakrkonose.cz )

Termíny soutěže

Start: 19. 4. 2022
Uzávěrka: 19. 5. 2022
Slosování výherce: 20. 5. 2022
Zveřejnění výherce: 20. 5. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 6. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, Stezky korunami stromů Krkonoše a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže:

Stezka korunami stromů Krkonoše se nachází na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Jedná se o zážitkovou a naučnou Stezku v celkové délce 1 511 m, která je zakončena výstupem na 45 m vysokou vyhlídkovou věž. Návštěvníci se na trase Stezky vydají od kořenů, přes visutý chodník a unikátní podzemní jeskyni až ke korunám stromů na vrcholu vyhlídkové věže. Na rozdíl od běžného výletu do lesa jim Stezka korunami stromů Krkonoše ukáže les z jiné perspektivy a jedinečná podzemní expozice nabídne možnost prostudovat mikrosvět půdy.

Z vrcholu Stezky je možné si vychutnat výhledy do korun stromů smíšeného krkonošského lesa i do krajiny kolem. Cesta dolů pak může být výrazně urychlena jízdou v tobogánu, jehož tubus o průměru jeden metr je dlouhý 80 m. Původně byl tobogán určen dětem, ale hojně jej využívají všichni návštěvníci, včetně seniorů. Zatím nejstaršímu jezdci na tobogánu bylo úctyhodných 85 let. Za pěkného počasí lze dosáhnout v tobogánu rychlosti až 30 km/h, za špatného počasí tobogánem sjet možné není.

Rychlost, které by bylo možné dosáhnout (s podporou napršené vody), by mohla totiž dosáhnout až 80 km/h. Stezka je vhodná pro všechny ty, kdo se zajímají o českou přírodu, vyhledávají aktivní odpočinek, dobrodružství a rádi se dozvědí nové a zajímavé informace. Jelikož je Stezka v celé své délce bezbariérová, mohou ji navštívit i návštěvníci s hendikepem či rodiny s dětmi v kočárku.

Publikováno: 19. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima