Soutěžte s námi o hodnotné ceny od společnosti SodaStream

Soutěžte s námi o 4 lahve My Only Bottle od SodaStream. A co pro to můžete udělat? Stačí správně odpovědět na jednu soutěžní otázku, mít štěstí a být vylosováni. Hodně štěstí ve hře!

SodaStream je specialistou na perlivou vodu (Zdroj: sodastream.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o lahev My Only Bottle od SodaStream.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi najdete na webu www.sodastream.cz

Ceny, o které soutěžíte:

1. - 4. cena: Lahev My Only Bottle od SodaStream

Lahev My Only Bottle od SodaStream
Lahev My Only Bottle od SodaStream (Zdroj: sodastream.cz)

Začalo jaro a s ním přirozeně roste chuť vydat se na procházky či výlety do přírody, posilnit kondici nebo se zbavit nadbytečných kilogramů, které jsme během dlouhé zimy nabrali. Ať už je vaše motivace jakákoliv, myslete i na dostatek tekutin, který k pohybu nezbytně patří. Lahev SodaStream My Only Bottle je skvělým řešením na cesty, do fitness centra i do přírody. Díky objemu 0,6 l je malá i lehká zároveň, přenášení a manipulaci ulehčuje praktické poutko na nerezovém uzávěru.

Lahev je vhodná i pro výrobníky SodaStream, takže si do ní můžete připravit i svůj oblíbený perlivý nápoj. My Only Bottle je vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA, který vydrží i extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá i teplotám do 70 °C a nárazům či poškrábání.

Termíny soutěže

Start: 15. 4. 2022
Uzávěrka: 15. 5. 2022
Slosování výherce: 16. 5. 2022
Zveřejnění výherce: 16. 5. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 16. 6. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, SodaStream a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže:

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství.

Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů. Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean

Publikováno: 15. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima