Soutěž o dvě zajímavé knihy z nakladatelství KAZDA

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dvě knihy z nakladatelství KAZDA. V první se dočtete, na co vše můžete použít ocet a ve druhé se dozvíte, proč byste měli mít doma jedlou sodu.

Jedlou sodu a ocet rozhodně nepodceňujte. V naší soutěži můžete vyhrát knihy, ve kterých se dozvíte vše, co je třeba (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 2x 2 ceny od Nakladatelství KAZDA.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.knihykazda.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 2. cena: 2 knihy s radami pro šikovné hodpodyňky

Ocet – univerzální domácí prostředek

Ocet je snad nejpodceňovanější domácí přírodní prostředek – mnoha konvenčních produktů používaných v kuchyni, koupelně a vůbec v celé domácnosti se můžete klidně ihned zbavit, pokud začnete používat ocet. Díky svým prospěšným účinkům nesmí ocet chybět v žádné přírodní domácí lékárničce. Ty nejlepší a nejužitečnější způsoby využití tohoto univerzálního „zázračného prostředku“ najdete v knize Ocet – univerzální domácí prostředek.

Ty nejlepší a nejužitečnější způsoby využití univerzálního „zázračného prostředku“, jakým je ocet, jsou shrnuty v knize Ocet – univerzální domácí prostředek
Ty nejlepší a nejužitečnější způsoby využití univerzálního „zázračného prostředku“, jakým je ocet, jsou shrnuty v knize Ocet – univerzální domácí prostředek (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)
Zázračný ocet využijete v domácnosti skoro na vše
Zázračný ocet využijete v domácnosti skoro na vše (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)

Jedlá soda – prostředek téměř na vše

Jako bezpečná a udržitelná alternativa a zároveň univerzální domácí prostředek nahradí jedlá soda mnoho dalších výrobků v domácnosti, kuchyni, koupelně, při praní i na zahradě. Navíc je oproti nim téměř zadarmo, skvěle funguje a nezanechává za sebou žádné látky škodlivé pro životní prostředí. To je hodně dobrých důvodů, proč by jedlá soda neměla chybět v žádné domácnosti. V knize Jedlá soda – prostředek téměř na vše najdete tipy na více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně a na zahradě.

Jedlá soda – prostředek téměř na vše – více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně a na zahradě
Jedlá soda – prostředek téměř na vše – více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně a na zahradě (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)
Jedlou sodu využijete téměř všude
Jedlou sodu využijete téměř všude (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)

Termíny soutěže

Start: 20. 4. 2022
Uzávěrka: 4. 5. 2022
Slosování výherce: 5. 5. 2022
Zveřejnění výherce: 5. 5. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 5. 6. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media a Nakladatelství KAZDA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Knihy jsou součástí edice SMARTICULAR

Od roku 2014 zveřejňuje berlínský portál smarticular.net návody a tipy na jednoduchý a udržitelný způsob života. Místo poukazování na problémy zde denně představuje nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž si můžete zjednodušit život a být ohleduplnější k přírodě. Díky početným příznivcům, kteří sami experimentují a dělí se o svoje zkušenosti, se nápady a řešení neustále vyvíjejí.

V rámci edice SMARTICULAR jsou v nabídce nakladatelství KAZDA také další praktické tituly s radami pro udržitelný život: Zkuste to doma sami – Kuchyně, Jedlé město – Vyjděte do ulic!, Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii, Zkuste to doma sami – péče o tělo a vlasy, Jedlá soda, Lepší život bez plastů, Zkuste to doma sami – Zahrada a balkon.

Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům výjimečné knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování a umění. Filozofií nakladatelství je přinášet kvalitní české a zahraniční tituly, které zajímavým obsahem čtenáře vnitřně obohatí, podpoří jejich vztah k přírodě a přispějí k formování udržitelnější budoucnosti. V nabídce najdete populárně-naučné knihy pro všechny generace – od leporel přes příběhy inspirované přírodou, osudy zvířat i lidí, cestopisy, inspiromaty či atlasy, až po náročnější čtení od předních světových biologů, jakými jsou britský ornitolog Tim Birkhead nebo mykolog Merlin Sheldrake. Nejoblíbenějším autorem nakladatelství je známý německý lesník a ochránce přírody Peter Wohlleben. Knihy, které mají smysl v Nakladatelství KAZDA vycházejí od roku 2014.

Publikováno: 20. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima