Zachraňte knihy s vadou na kráse

Chtěli bychom se s vámi podělit o příběh knih, které jsou smutné, protože utrpěly újmu na kráse. Při balení, přepravě z tiskárny do e-shopu, vybalování či manipulaci s knihami ve skladu občas dojde k mechanickému poškození. Těchto knih je nám líto a neradi bychom je vyhazovali, proto jsme se rozhodli nabídnout Vám je za poloviční cenu.

Knihy s vadou na kráse koupíte za poloviční cenu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Knihy s vadou na kráse

Dnes bychom se s Vámi chtěli podělit o příběh knih, které jsou smutné, protože utrpěly újmu na kráse. Při balení, přepravě z tiskárny do e-shopu, vybalování či manipulaci s knihami ve skladu občas dojde k mechanickému poškození.

Těchto knih je nám líto a neradi bychom je vyhazovali, proto jsme se rozhodli nabídnout Vám je za poloviční cenu. Knihy sice mají drobnou vadu na kráse, ale současně vám garantujeme, že poškození nikdy není překážkou přečtení.

Za poloviční cenu získáte kompletní výtisk s menším viditelným poškozením
Za poloviční cenu získáte kompletní výtisk s menším viditelným poškozením (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Za poloviční cenu tak získáte kompletní výtisk s odřenou, škrábnutou či mírně znečištěnou obálkou, naraženým rohem, jemně zažloutlým či jinak zabarveným papírem, natrženou stránkou nebo jiným drobným defektem. 

Tyto knihy za 50 % ceny hledejte v nabídce jednotlivých titulů pod volbou „ZVOLTE VARIANTU“ v e-shopu www.KnihyKazda.cz

Publikováno: 3. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima