Tři z vás mohou vyhrát dvě napínavé knihy z Nakladatelského domu GRADA v naší soutěži

Máte rádi napínavé čtení? Pak jsme právě pro vás připravili soutěž, ve které 3 z vás mohou vyhrát 2 knihy. Stačí odpovědět správně na dvě soutěžní otázky a mít štěstí při losování.

Vyhrajte s námi dvě napínavé knihy v naší soutěži (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 2 ceny od nakladatelství GRADA pro tři z vás.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na http://www.cosmopolis.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena:

Matčin hrob od Lisy Reganové

THRILLER PODLE VAŠEHO GUSTA! Nechte se vtáhnout do zapeklitého případu, který odstartuje nález třicet let staré kostry ženy. Ženy, která je ale podle všeho pořád naživu…  Přečtěte si thriller, který se podle hodnocení čtenářů nedá odložit a vysloužil si hodnocení top thriller roku.

Thriller Matčin hrob od Lisy Reganové
Thriller Matčin hrob od Lisy Reganové (Zdroj: Nakladatelský dům GRADA)

O autorce:

Lisa Reganová je kromě bestsellerové série s detektivem Josie Quinnovou autorkou i dalších krimi thrillerů. Je členkou spisovatelských skupin Sisters in CrimeInternational Thriller Writers a Mystery Writers of America. Žije ve Philadelphii se svým manželem, dcerou a bostonským teriérem, který se jmenuje Mr. Phillip.

Propast smrti od Roberta Bryndzy

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá.

Napínavé čtení Propast smrti od Roberta Bryndzy
Napínavé čtení Propast smrti od Roberta Bryndzy (Zdroj: Nakladatelský dům GRADA)

O autorovi:

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým man­želem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již pro­daly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Foste­rovou. I jeho další pokračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posled­ního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih.

Termíny soutěže

Start: 29. 4. 2022
Uzávěrka: 15. 5. 2022
Slosování výherce: 16. 5. 2022
Zveřejnění výherce: 16. 5. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 16. 6. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, nakladatelství GRADA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

COSMOPOLIS vznikl v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu GRADA specializovaná na široký výběr kvalitní světové i české krásné literatury různých žánrů. Knihy s logem COSMOPOLIS napovídají, že čtenář drží v ruce beletristický titul, který i nadále udržuje vysoké standardy kvality. Logo nové značky v sobě nese více významů: hřbety stojících knih, živoucí město i rytmus. Značka tady přináší svým čtenářům knihy z celého světa a drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů a stylů ostatně ilustruje nejen logo, ale i motto redakce beletrie – KNIHY PLNÉ EMOCÍ.

Publikováno: 29. 4. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima