Vyhrajte přírodní doplňky stravy pro psy a kočky

Začíná se váš pejsek drbat, škrábat, olizovat nebo trpí alergií? Jarní období sebou přináší zvýšený výskyt nejrůznějších alergenů, roztoče, klíšťata a další faktory, které mohou pejska pořádně potrápit. V Yoggies si můžete vybrat z celé řady přírodní doplňků, které pomohou vašemu pejskovi překonat zdravotní nesnáze přírodní cestou. Pro posílení zdraví a imunity doporučujeme Yoggies Konopný olej lisovaný za studena. Při nechutenstvích nebo v jarních měsících pro zvýšení obranyschopnosti proti přisátí klíštěte vyzkoušejte Yoggies Pivovarské kvasnice anebo přímo speciální přírodní doplněk potravy Yoggies Ochrana proti klíšťatům. Tyto přírodními doplňky potravy pro psy 100% bez chemie, barviv a konzervantů můžete svým mazlíčkům vysoutěžit i Vy.

Vyhrajte přírodní doplňky stravy pro psy a kočky (Zdroj: Shutterstock)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o ceny firmy Yoggies – výrobce zdravých českých krmiv pro psy a kočky bez chemie s probiotiky.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.yoggies.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte

1. a 2. cena: Balíček přírodních doplňků stravy pro psy a kočky značky Yoggies

Balíček obsahuje:

 • 1x Yoggies Ochrana proti klíšťatům 500 g - doplněk potravy pro psy ve formě peletek k ochraně psa před klíšťaty a jejich kousnutím na bázi bylin, ovoce a pivovarských kvasnic.
 • 1x Yoggies Pivovarské kvasnice 600 g - přírodní doplněk potravy ke zchutnění potravy zvýšení příjmu aminokyselin, komplexu vit. B (B2-B12) používaný při nechutenstvích, po operacích i stresu, pomáhá k zlepšení i obnově jater.
 • 1x Yoggies Konopný olej 250 ml - za studena lisovaný konopný olej pro psy a kočky nejvyšší kvality je doslova "nabušen" zdravými složkami jako vitamíny, esenciální mastné kyseliny a skvěle podporuje také imunitní i trávicí systém psů i koček.
ochrana proti klíšťatům
Yoggies Ochrana proti klíšťatům (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
kvasnice pro psy a kočky
Yoggies Pivovarské kvasnice (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
konopný olej
Yoggies Konopný olej (Zdroj: Yoggies s.r.o.)

Termíny soutěže

Start: 5. 5. 2022
Uzávěrka: 2. 6. 2022
Slosování výherce: 3. 6. 2022
Zveřejnění výherce: 3. 6. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 3. 7. 2022

Pravidla soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Yoggies a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
 • Výhry odesílá společnost Yoggies.

O partnerovi soutěže

Produkty Yoggies jsou skvělé k sestavení pestré potravy pro naše mazlíčky a podporu jejich zdraví. Vyrábíme špičkové produkty z nejkvalitnějších surovin, pocházejících z farem v Česku, Německu, Holandsku a Belgii. Yoggies granule lisované za studena obsahují až 87 % pravého masa, syrová potrava pro psy BARF obsahuje masa v potravinářské kvalitě, pamlsky i omáčky pro psy a kočky ručně vyrábíme ve vlastní kuchyni. Všechny doplňky potravy jsou vytvořené na čistě přírodní bázi, zcela bez chemie, barviv či konzervantů a z ověřených surovin. Zdraví začíná v misce®.

logo Yoggies
Yoggies s.r.o. (Zdroj: Yoggies s.r.o.)
slogan Yoggies
Slogan společnosti Yoggies (Zdroj: Yoggies s.r.o.)

Publikováno: 5. 5. 2022, Autor: Yoggies s.r.o. (text a foto), Shutterstock (foto) , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima