Objevte konfigurátor vašeho domu snů a vyhrajte poukaz na seminář Ferdinanda Lefflera

Nosíte v hlavě obrázek svého vysněného domu? Je na čase váš sen realizovat. Začněte s konfigurátorem od společnosti Wienerberger a budete mít jasno. A jako bonus můžete vyhrát poukaz na seminář Ferdinanda Lefflera. Stačí jen správně odpovědět na dvě soutěžní otázky a mít kapičku štěstí.

S konfigurátorem váš vysněný dům dostane konkrétní obrysy (Zdroj: Wienerberger s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Wienerberger.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na muj.e4dum.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Poukaz na seminář Ferdinanda Lefflera.

Ferdinand Leffler a architekti ateliéru Flera pořádají praktické on-line kurzy, knihy a vzdělávání, díky kterým zvládnete navrhnout a realizovat svou zahradu tak, aby byla útulná, svěží, zdravá a zábavná pro celou vaši rodinu.

Naučíte se přemýšlet nad svou zahradou. Díky správně položeným otázkám poznáte lépe sami sebe i potřeby své rodiny. Najdete řešení a místo pro všechny vytoužené zahradní zážitky. Budete dělat promyšlená rozhodnutí, která vám ušetří spoustu energie, času a peněz. Vytvoříte jedinečný koncept své vlastní zahrady. Tu pak můžete realizovat sami, nebo plán využijete jako podklad pro architekta či realizační firmu.

Ferdinand Leffler, zahradní architekt, autor knih o zahradách, učitel a propagátor zahradní architektury
Ferdinand Leffler, zahradní architekt, autor knih o zahradách, učitel a propagátor zahradní architektury (Zdroj: zijtevesvezahrade.cz)

Termíny soutěže

Start: 1. 6. 2022
Uzávěrka: 29. 6. 2022
Slosování výherce: 30. 6. 2022
Zveřejnění výherce: 30. 6. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 7. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Wienerberger s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Wienerberger s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost Wienerberger patří mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group, jejíž jsou součástí, je v této oblasti Evropskou i světovou jedničkou. V České republice vystupuje jako Wienerberger s.r.o. a působí zde od roku 1992.  Sídlem společnosti jsou České Budějovice.

V celkem deseti výrobních závodech v České republice vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm a dále pak pálené střešní tašky Tondach. Portfolio produktů doplňují lícové cihly a obkladové pásky Terca a cihlová dlažba Penter.

Wienerberger e4 dům navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger a celkem se do programu zařadilo již více jak 2000 zájemců, kteří dnes bydlí ve svém. Základem jsou ověřené profesionální stavební firmy, které za sebou mají řadu úspěšných stavebních projektů. Hlavními přednostmi e4 domu jsou tedy již zmíněné ověřené profesionální stavební firmy, pomoc s vyřízením dotace na výstavbu, garanční listina na 250.000 Kč, nezávislý kontrolní orgán a certifikát e4 dům, garance dodržení dohodnuté ceny. A je jich ještě mnohem více.

Co je to Wienerberger e4 dům a e4 konfigurátor?

Co je konfigurátor e4 dům a proč jej zvolit? Jde o zdravý cihlový dům na míru, promyšlené a ucelené konstrukční řešení odrážející pravidla pro stavbu, která byla vytvořena ve spolupráci společnosti Wienerberger a Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze. A právě Univerzitní centrum realizuje tato pravidla ve spolupráci s firmami ověřenými společností Wienerberger. Dodavatel vám pomůže také s vyřízením dotace, poskytne garanční listinu a váš dům získá také certifikát e4 domu. Prostě získáte jistotu na svou stranu a v rámci programu možnost bezplatné konzultace se stavební firmou.

Publikováno: 1. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima