HELUZ opět s certifikátem Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Certifikát uděluje vždy na rok Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST) po splnění daných podmínek. U takto označených firem se zákazník pak může spolehnout, že jeho dodavatelem bude firma, která mu poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou a která se chová seriózně jak v obchodní sféře, tak z hlediska přístupu k zákazníkům.

Společnost HELUZ se stala členem SPST a získala certifikát Ověřená firma (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Certifikát Ověřená firma

Společnost  HELUZ se jako první výrobce stavebních systémů u nás stala členem SPST již před třemi lety roky. Na zajištění komfortního klimatu v interiérech domů se podílí nejen cihlami s nejlepšími tepelněizolačními parametry  na trhu HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, ale i zdokonaleným žaluziovým a roletovým PŘEKLADEM HELUZ FAMILY 3in1 nosný pro venkovní žaluzie, rolety nebo screeny.

Certifikát uděluje vždy na rok Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST)
Certifikát uděluje vždy na rok Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST) (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací je určen pro jednovrstvé zdivo z tepelně izolačních cihel HELUZ FAMILY. Vnitřní prostor je velikostně variabilní pro umístění venkovních žaluzií, rolet, screenů anebo může zůstat z výroby vyplněný izolantem. Na obvodové zdivo domu tak lze použít jediný typ nosného překladu, aniž by stavebník předem musel vědět, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli. Kdykoli během stavby i užívání domu se však může rozhodnout zastínění namontovat a tento překlad mu to umožní.

Díky variabilitě vložené tepelné izolace stavebník získá prostor pro žaluzii, malou roletu anebo i velkou schránku pro roletu. PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je plně skrytý pod omítkou, je přizpůsoben pro elektrické ovládání a lze ho instalovat i pro vyšší okna podle volby stínicí techniky (až do rozměru 5 m), běžně do rozměru výšky 2,5 m, tedy třeba i pro balkonové dveře. Záleží ale na vybraném druhu stínící techniky.

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný představuje důležitý prvek pro současné nízkoenergetické či pasivní stavby
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný představuje důležitý prvek pro současné nízkoenergetické či pasivní stavby (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný představuje důležitý prvek pro současné nízkoenergetické či pasivní stavby, protože umožňuje svobodnou i dodatečnou volbu stínicích systémů od různých výrobců. V létě stínění brání přehřívání interiérů, v zimě naopak únikům tepla ven, což má pochopitelně na energetickou náročnost budov významný vliv. I proto bylo venkovní stínění zahrnuto do dotačního programu Nová zelená úsporám.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Publikováno: 23. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima