Do montérek - Rekonstrukce chodby a toalety

Ve druhém díle nás machr Venca zavede za sympatickou dvojící, která žije uprostřed průmyslové zóny kladenské Poldovky. Jejich domek prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Rozhodně pomoc odborníka uvítají, ne vždy si ví se vším rady. Zejména, pokud budou chtít položit dlažbu na chodbě a kompletně zrekonstruovat toaletu.

V pořadu Do montérek uvidíte, jak zrekonstruovat chodbu a WC (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek - 2. díl

Sledujte v neděli 8. května 2022 v 09:40 na Primě.

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

V tomto díle se "machr Venca" seznámí se sympatickým párem z Kladna, který již několik let rekonstruuje svůj domek. Nyní se ale dostali do fáze, kdy už by potřebovali pomoc odborníků, avšak jako v mnoha odvětvích řemeslníci nejsou, pravděpodobně asi ani nadále nebudou. 

Dokončí manželé z Kladna svou rekonstrukci s pomocí řemeslníka Vaška?
Dokončí manželé z Kladna svou rekonstrukci s pomocí řemeslníka Vaška? (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Pan Mirek a paní Lenka by rádi dotáhli rekonstrukci do finále, ale radost jim hatí problém zvaný pokládka dlažby na chodbě a kompletní přestavba toalety. Obávají se, aby nenadělali více škody než užitku a celá rekonstrukce se jim nakonec neprodražila. Vašek jim poradí a ukáže, jak se dají podobné přestavby vyřešit jednoduše a jak si poradit s dlažbou a problémem, který s ní může být spojený.

Více najdete na https://primadoma.tv/

Publikováno: 6. 5. 2022, Autor: Martina Pilzová , Profil autora: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima