Do montérek - Přestavba zahradní chatky

Řemeslník Venca tentokrát zavítal do Štěchovic, avšak ne za legendární babičkou Mary, ale do zahrádkářské kolonie. Zde žije pár, který by rád svou víkendovou chatku proměnil na bydlení s celoročním užíváním. Zvládnou oba manželé i takto náročnou rekonstrukci?

Podívejte se na to, jak se dá rekonstruovat chatka v zahrádkářské kolonii (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek - 3. díl

Přestavba chatky v zahrádkářské kolonii

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Štěchovice jsou známy svou krásnou a nezaměnitelnou krajinou podél Vltavy, kde při troše štěstí můžete nalézt bájný štěchovický poklad, ale také zahrádkářskou kolonii. Jednu z chatek vlastní Ruda a Olga, další z účastníků našeho pořadu. A ti mají zájem svou chatku zrekonstruovat tak, aby v ní mohli celoročně bydlet a uniknout hluku i shonu velkoměsta.

Manželé Ruda s Olgou by rádi využívali svou chatku pro celoroční bydlení
Manželé Ruda s Olgou by rádi využívali svou chatku pro celoroční bydlení (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Zásadním problémem bude vsazení nových oken, a s tím souvisí zateplení celé chatky, aby v ní mohli její obyvatelé přes zimu bydlet. A aby byla chatka opravdu obyvatelná, položí si pan Ruda krásnou novou podlahu.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 15. května 2022 v 09:40 na Primě!

Zdroj informací: pořad Do montérek

Publikováno: 15. 5. 2022, Autor: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima