Vyhrajte chytrou XXL troubu MORA a pečte jako profesionál

Patříte k těm, kteří rádi pečou, ale často to nedopadá podle původních představ? Někdy je chyba v přípravě, mnohdy je ale na vině neznalost. Třeba obyčejná zvědavost a zbytečné otevírání dvířek v průběhu pečení. Možná, že ale vaše trouba vůbec nepeče na nastavenou teplotu a hřeje nerovnoměrně. Pak je asi na čase ji vyměnit.

Vyhrajte chytrou XXL troubu od společnosti MORA (Zdroj: MORA MORAVIA, s.r.o.)

Právě teď můžete vyhrát naprostou novinku – chytrou XXL troubu MORA s automatickými programy, teplotním rozsahem až do 300 °C, teplotní sondou, pyrolytickém čištěním a spoustou dalších vymožeností, které pomohou posunout vaše kulinářské umění o několik stupínků výš! Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky, a trouba může být s trochou štěstí vaše.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na třI soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o jednu cenu od společnosti MORA MORAVIA, s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mora.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Chytrá trouba MORA VTPS 787 BXB s extra velkým objemem 77 l.

Novinka je vybavená i parní funkcí pro zdravé vaření
Novinka je vybavená i parní funkcí pro zdravé vaření (Zdroj: MORA MORAVIA, s.r.o.)

„I při této extra velké kapacitě 77 l nedochází ke zvýšení spotřeby energie na pečicí cyklus. Vnitřek trouby je totiž vybaven 100% kvalitním smaltovaným povrchem, trojitý nátěr podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Toto řešení spolu s kvalitní izolací trouby a několika sklům ve dvířkách řadí nové trouby do velmi úsporné třídy A+,“ vysvětluje Jana Neuszerová, odbornice značky MORA.

Novinka je vybavená i parní funkcí pro zdravé vaření – stačí nalít malé množství vody do pekáče a trouba sama přidá díky specifickému algoritmu ohřevu správné množství páry v pravý čas. Nechybí ani teplotní sonda pro přípravu těch nejlahodnější pečínek, takže se můžete pustit i do pečínek nebo akorát růžového, šťavnatého rostbífu.

Trouba má také 22 automatických pečicích programů včetně programů pro pečení dezertů, chleba, drůbeže, velkých i malých kusů masa i s dlouhou dobou přípravy při nízké teplotě. Nebo naopak pravé pizzy - vyberte pouze typ jídla a jeho hmotnost a trouba zvolí správnou teplotu od 30 až do 300 °C i správný typ ohřevu a umístění v troubě.

Trouba od MORY má také 22 automatických pečicích programů
Trouba od MORY má také 22 automatických pečicích programů (Zdroj: MORA MORAVIA, s.r.o.)

Pro zkušené kuchaře je tu naopak možnost naprogramovat si hned na začátku teplotu a čas pečení ve dvou krocích. Nechybí ani funkce pro zdravé horkovzdušné fritování bez tuku - přidáte-li i páru, povrch bude křupavější.

Velkorysý vnitřní prostor trouby je klenutý po vzoru tradiční kamenné pece a zaručuje dokonale rovnoměrné pečení i objemných jídel, například husy. Komfort zvyšuje velký průzor ve dvířkách dvojité osvětlení, praktický teleskopický výsuv s jednoduchým klik systémem či tlumené zavírání a otevírání dvířek. O čištění bez námahy se postará účinné automatické pyrolytické čištění. Stojí 13 990 Kč.

Termíny soutěže

Start: 18. 5. 2022
Uzávěrka: 19. 6. 2022
Slosování výherce: 20. 6. 2022
Zveřejnění výherce: 20. 6. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 7. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, MORA MORAVIA , s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost MORA MORAVIA , s.r.o..

O partnerovi soutěže

MORA píše historii českého domácího vaření již téměř dvě století, až do současnosti. A stejně tak, jako pomáhala našim babičkám a prababičkám, pomáhá v životech i dnes. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby vám práci v kuchyni co nejvíce usnadnily a vy jste měli více času na své blízké. Spotřebiče MORA jsou tiší pomocníci na vaší cestě životem. Jejich krédem jsou funkce, technologie a design. Plní tak ten nejdůležitější úkol. Pečovat o blaho našich rodin, aby zůstaly plné radosti, plné života.

Publikováno: 18. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima