Soutěžte a vyhrajte aku malé nůžky CHT2001E v hodnotě 2590,-Kč od značky EGO

Malé ruční nůžky na keře a trávníky CHT2001E jsou ideálním náčiním pro každodenní péči o zahradu. Jsou dodávány se dvěma rychle vyměnitelnými nástavci. Lištové nůžky na keře využijete ke tvarování a údržbě menších živých plotů, figurálních keřů a okrasných stromů. Prstové nůžky na trávu slouží k začišťování a zarovnávání travnatých míst na okrajích trávníků nebo kolem pevných překážek kam se běžné sekačky nedostanou.

Vyhrajte praktického pomocníka pro vaši zahradu v naší soutěži (Zdroj: EGO)

Prstové nůžky na trávu slouží k začišťování a zarovnávání travnatých míst na okrajích trávníků nebo kolem pevných překážek kam se běžné sekačky nedostanou.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o jednu cenu od společnosti EGO.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.egostroje.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Aku nůžky CHT2001E v hodnotě 2590,-Kč od společnosti EGO

Malé ruční nůžky na keře a trávníky CHT2001E - Lehké a dokonale do ruky padnoucí nůžky s lištou na keře 20 cm, roztečí zubů 8mm, dvojitým ostřím nebo lištou na trávník širokou 11,5 cm. Ideální pomocník pro tvarování keřů a začišťování trávníků v místech, kam se sekačkou nedostanete. Bohatá základní výbava: 2 nástavce - na keře a na trávu, nabíječka, textilní taška pro transport a skladování.

Malé ruční nůžky na keře a trávníky dokonale padnou do ruky
Malé ruční nůžky na keře a trávníky dokonale padnou do ruky (Zdroj: EGO)

Pro kvalitní úpravu a precizní tvarování menších živých plotů, figurálních keřů a okrasných stromů je velmi důležitý čistý a přený střih, kterým rostlinu nepoškodíte, nezraníte a rostlina tak po zastřižení zůstává zdravá a svěží. Proto jsou tyto malé ruční nůžky s lištou na keře vybaveny přesnou, vysoce kvalitní 20 cm dlouhou oboustrannou lištou, přesně broušenou pomocí diamantového nástroje. Mimořádně ostré střižné zuby mají rozteč 8 mm. Druhý nástavec jsou prstové nůžky na trávu s přesnou, vysoce kvalitní 11,5 cm širokou oboustrannou lištou určen k začišťování trávníků v místech, kam se sekačkou nedostanete.

Lehká a ergonomická konstrukce nabízí mimořádně přesnou práci s oběma nástavci pro dosažení perfektních výsledků úpravy a tvarování porostu. Pohodlné madlo držení je opatřeno bezpečnostní pojistkou, která zaručuje v případě uvolnění okamžité vypnutí stroje. Na rukojeti je umístněný vypínač, který zajišťuje při stisknutí plynulé a postupné spuštění stroje. Zdrojem energie slouží 12V lithium-iontová baterie, která vám umožní pracovat nepřetržitě až 70 minut.

Termíny soutěže

Start: 19. 5. 2022
Uzávěrka: 2. 6. 2022
Slosování výherce: 3. 6. 2022
Zveřejnění výherce: 3. 6. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 3. 7. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, BG Technik cs, a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Publikováno: 19. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima