Vyhrajte kanystr HONDA RAPIDON o objemu 6 litrů

Bezpečné tankování je důležitým předpokladem bezpečného provozu jakéhokoliv motorového stroje Honda, jako je např. zahradní motorová technika, elektrocentrály čerpadla a také závěsných lodních motorů.

Vyhrajte praktický kanystr HONDA RAPIDON, 6L (Zdroj: Honda Power Equipment)

Kanystr na benzín o objemu 6 litrů je vyroben ze speciálního plastu, odolávajícího dlouhodobému působení benzínu a zamezujícího úniku benzínových výparů při uskladnění benzínu a doplňování paliva bez úniku paliva nebo úkapu. Je zajištěno přesné dávkování paliva bez nutnosti použití nalévacího trychtýře.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku..
Poté budete zařazeni do losování o jednu cenu od společnosti Honda Power Equipment.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.hondastroje.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte:

1. cena: Kanystr HONDA RAPIDON, 6L

Kanystr na benzín o objemu 6 litrů je vyroben ze speciálního plastu, odolávajícího dlouhodobému působení benzínu a zamezujícího úniku benzínových výparů při uskladnění benzínu a doplňování paliva bez úniku paliva nebo úkapu. Kanystr je opatřen rozměrným plnícím hrdlem pro snadné plnění benzínu u stojanu.

Vyklopené bezpečnostní nalévací hrdlo zajistí snadné směrování benzínu při tankování stroje a díky vzduchovému ventilu, ovládaného prstem je zajištěno přesné dávkování paliva bez nutnosti použití nalévacího trychtýře. Sklopením nalévacího hrdla podél nádoby dojde k bezpečnému uzavření a utěsnění kanystru. Ergonomické rukojeti zaručují pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Na boku kanystru je uveden palivoznak, který ukazuje aktuální množství benzínu v kanystru.

Kanystr je vyroben ze speciálního plastu
Kanystr je vyroben ze speciálního plastu (Zdroj: Honda Power Equipment)

Bezpečné tankování je důležitým předpokladem bezpečného provozu jakéhokoliv motorového stroje Honda, jako je např. zahradní motorová technika, elektrocentrály čerpadla a také závěsných lodních motorů. Kanystr pro Hondu vyrábí firma Birchmeier ve Švýcarsku.

Termíny soutěže

Start: 23. 5. 2022
Uzávěrka: 9. 6. 2022
Slosování výherce: 10. 6. 2022
Zveřejnění výherce: 10. 6. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 10. 7. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, Honda Power Equipment a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

Honda v dnešní době nenabízí jen auta a motorky, ale i zahradní techniku, elektrocentrály, čerpadla a sněhové frézy. Pro všechny stroje Honda platí navíc jedno společné: špičková kvalita, spolehlivost, snadné a intuitivní ovládání, výkonnost a veliký důraz na hospodárnost, čistotu provozu a hlavně perfektně odvádí práci, ke které jsou určeny, a to i za ztížených podmínek provozu. Nabídka strojů Honda uspokojí každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky, farmáře či profesionála na údržbu veřejné zeleně. Pětiletá záruka při dodržení stanovených podmínek provozu a údržby je pro všechny stroje Honda již samozřejmostí. Bližší informace najdete na www.hondastroje.cz.

Publikováno: 23. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima