Do montérek - Rekonstrukce domku po prarodičích

V Hrdlořezech na řemeslníka Vaška čeká další z domků, který volá po totální rekonstrukci. Domek po prarodičích projde úplnou a kompletní rekonstrukcí a mladý muž jménem Ivan bude rád za každou radu, které se mu dostane. I když je to cesta opravdu dlouhá, věříme, že se všechno povede tak, jak si Ivan představuje.

Rekonstrukce domku po prarodičích bude časově velmi náročná (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek - 4. díl

Přestavba domku po prarodičích

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Domek je naštěstí zvenku v dobré kondici a vše se bude odehrávat v jednotlivých místnostech, kde Ivana čeká velký maraton ve škrábání stěn, odstraňování starých obkladů a podlahových krytin, a také se budou provádět přípravné práce pro nové elektrické rozvody. Na podlahu se bude pokládat nová krytina, stěny se seznámí s benátským štukem. Bude potřeba také vyřešit topení krbovými kamny a přímotopy. 

Nové podlahy a obklady stěn dodají domku útulný ráz
Nové podlahy a obklady stěn dodají domku útulný ráz (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Velkou odměnou pro machra Vaška tentokrát nebude jen spokojený klient, ale také prohlídka repliky starého motocyklu, který si Ivan postavil a se kterým se rád pochlubí.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 22. května 2022 v 09:40 na Primě!

Publikováno: 21. 5. 2022, Autor: Martina Pilzová , Profil autora: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima