HELUZ opět vyhlásil soutěž o nejlepší fotku stínu

Společnost HELUZ opět vyhlásila ke Dni stínicí techniky soutěž „Vyfoť stín“, tentokrát o zahradní ohniště Fieldmann FZG 1020. Své fotky můžete až do 10. června 2022 posílat přes soutěžní formulář.

Zúčastněte se soutěže "Vyfoť stín" (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Své fotky můžete až do 10. června 2022 posílat přes http://soutěžní formulář. Kompletní pravidla soutěže naleznete na http://Pravidla soutěže Vyfoť stín 2022.

Vyfoť stín

Jak se ke stínu „postavíte“, záleží čistě na vaší fantazii, pro inspiraci se můžete podívat na minulé foto příspěvky na odkazu Vyfoť stín 2020

Po ukončení soutěže zasedne porota, která autora nejlepší fotky ocení zahradním ohništěm Fieldmann FZG 1020. Elegantní ohniště od českého výrobce disponuje praktickými sklopnými nožkami pro snadný převoz i skladování. Mřížkové víko pak nejen dotváří atraktivní design, ale zachytí i jiskry, takže zvyšuje bezpečnost.

Elegantní ohniště od českého výrobce disponuje praktickými sklopnými nožkami pro snadný převoz i skladování
Elegantní ohniště od českého výrobce disponuje praktickými sklopnými nožkami pro snadný převoz i skladování (Zdroj: Fieldmann)

Společnost  HELUZ přispívá k teplotnímu komfortu v interiérech domů nejen cihlami s nejlepšími tepelněizolačními parametry  na trhu HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1, ale i žaluziovým a roletovým PŘEKLADEM HELUZ FAMILY 3in1 nosný. Tento překlad s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací je určen pro jednovrstvé zdivo z tepelně izolačních cihel HELUZ FAMILY.

Společnost  HELUZ přispívá k teplotnímu komfortu v interiérech domů nejen cihlami
Společnost HELUZ přispívá k teplotnímu komfortu v interiérech domů nejen cihlami (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Vnitřní prostor PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný je velikostně variabilní pro umístění venkovních žaluzií, rolet, screenů anebo může zůstat z výroby vyplněný izolantem. Na obvodové zdivo domu tak lze použít jediný typ nosného překladu, aniž by stavebník předem musel vědět, zda bude chtít instalovat stínění či nikoli.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Publikováno: 29. 5. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima