Do montérek - Stavba garsonky v garáži

Postavit místo garáže zázemí pro hosty, kde budou mít samostatnou kuchyň s pokojem, koupelnu a WC? Není nic, s čím by machr Vašek nedokázal poradit. Dnes se setká s mladou rodinou, která vyznává a žije v duchu Hare Krišna (Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny). Přes počáteční rozpaky však oba pánové brzy souzněli ve stejném duchu - v montérkách a na stavbě.

Garsonka ve stylu Hare Krišna v garáži (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek - 5. díl

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Když se řekne Hare Krišna, mnozí si poklepou na čelo a jiní zase nebudou vědět, o čem je řeč. My vám dnes představíme mladý sympatický pár Petra a Stefanii, kteří v tomto duchu žijí. Důvodem, proč se s nimi seznámil i řemeslník Vašek, je přání mladého páru vytvořit z nepoužívané garáže garsonku pro hosty, ve které by měli vlastní kuchyni, pokoj i koupelnu a WC.

Práce pro jednoho člověka až nad hlavu, ale Petr je zdatný kutil
Práce pro jednoho člověka až nad hlavu, ale Petr je zdatný kutil (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Petr se ukázal jako pilný žák a po několika ukázkách a radách sám zvládl pracovat se sádrokartonem i s ytongem. Na konci rekonstrukce může být se sebou spokojený. V prostorách garáže vznikl útulný garsoniérový byteček pro návštěvy, kde se budou cítit pohodlně a komfortně.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. května 2022 v 09:40 na Primě!

Publikováno: 28. 5. 2022, Autor: Martina Pilzová , Profil autora: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima