Nový pořad Chalupy snů – přihlaste se!

Novinkový pořad Chalupy snů spojí to nejlepší z oblíbených seriálů Jak se staví sen a Norské domy snů. Do zbrusu nové docu-reality show můžete přihlásit svoji oblíbenou chatu nebo chalupu. Pořadem bude provázet trio zkušených řemeslníků/architektů a na výsledek chalupářské proměny se můžete těšit už v roce 2023.

Přihlaste svoji chatu či chalupu do nového pořadu na Primě (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Přihlaste se do 15. června na https://www.iprima.cz/castingy-vyzvy/.

Češi jsou národem chatařů a chalupářů a víkend co víkend vyrážejí do svých příbytků. O ty, které svým majitelům padají na hlavu, se postarají naši architekti. Cílem projektu je přimět diváky začít uvažovat nad rekonstrukcí chat a chalup jiným směrem. Vymanit se ze zavedených stereotypů a nebát se experimentovat. Odměnou pak může být výjimečný objekt, který vydařenou rekonstrukcí nejen získá na hodnotě, ale bude především dělat svým majitelům radost. Stylem se chce pořad přiblížit severským formátům o přestavbách.

Potřebuje vaše víkendové bydlení rekonstrukci? Pak neváhejte!
Potřebuje vaše víkendové bydlení rekonstrukci? Pak neváhejte! (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Vybírat se budou chaty a chalupy primárně na samotách, v lesích, u vody. Kromě přiblížení se severskému formátu je cílem pořadu přinést exkluzivní záběry z krásných míst České republiky. Seriál se zaměří na objekty jedinečné či ukryté v srdci přírody. Důraz bude kladen spíše na objekty v kopcovitých oblastech. Stěžejní nebude osobní příběh majitelů, ale objekt jako takový.

Přihlásit se můžete zde.

Publikováno: 7. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima