Do montérek!: Když to v mlýně neklape

Tupadly jsou malá obec na Kokořínsku. Zde také nalezneme starý mlýn, který volá po rekonstrukci. Ačkoliv byla původně v plánu pouze rekonstrukce pokoje, po první obhlídce se začaly vršit problémy. Vašek nacházel další a další překážky, takže nakonec se rekonstruoval skoro celý mlýn.

Starý mlýn má své kouzlo a citlivou rekonstrukci si rozhodně zaslouží! (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek! - 6. díl

Rekonstrukce ve starém mlýně

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Než se pustíte do rozsáhlé rekonstrukce domu, měli byste o něm všechno vědět
Než se pustíte do rozsáhlé rekonstrukce domu, měli byste o něm všechno vědět (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Starý mlýn v Tupadlech má mnoho bolístek a je potřeba ho postupně zrekonstruovat tak, aby byly všechny místnosti obyvatelné. Manželé Honza a Tereza jsou ale mladí a odhodlaní, Honza navíc oplývá značnou zručností. Jenže nadšení a elán jim hatí postupné odkrývání propadajícího se stropu, nezpevněné podlahy a mnoha dalších skrytých závad a problémů.

Jak si machr Vašek poradí s propadajícím se stropem a prožranými trámy na půdě?
Jak si machr Vašek poradí s propadajícím se stropem a prožranými trámy na půdě? (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Po zkušenostech s firmami, které prostavěly div ne samotný Kokořín a odvedly práci ne odbornou, ale odpornou, si Honza raději všechnu rekonstrukci dělá sám. Jak mu poradí a pomůže machr Vašek? A kolik peněz Honza s Terezou ušetří, pokud budou rekonstrukci provádět zcela sami? Budete překvapeni nejen výslednou sumou, ale i výsledkem samotným. 

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 5. června 2022 v 09:40 na Primě!

Publikováno: 4. 6. 2022, Autor: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima