Do montérek!: Ženská do nepohody

Je celkem normální, když se do rekonstrukce domu či bytu pustí chlap. Umíte si ale představit křehkou subtilní ženu, jak se ohání sbíječkou nebo zednickou lžící? Machr Vašek si také myslel, že už viděl ledacos. Mladá maminka Alenka ale umí překvapit.

V dalším dílu poznáte, že i žena umí vzít za práci (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek! - 7. díl

Sledujte v neděli 12. června 2022 v 09:40 na Primě!

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte Do montérek! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Paní Alenka se nebojí žádné práce
Paní Alenka se nebojí žádné práce (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

V domku, do kterého nás řemeslník Vašek vezme, bydlí mladá maminka Alenka se dvěma malými dětmi. A tato křehká paní, která maluje obrazy, se rozhodla zrekonstruovat starý domeček tak, aby byl zcela obyvatelný a aby se v něm její děti cítily pohodlně a bezpečně.

Celou rekonstrukci dělá pro své dvě děti
Celou rekonstrukci dělá pro své dvě děti (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Kdo ještě nikdy neviděl mladou ženu se sbíječkou, ten by si neměl nechat ujít tento díl. K vidění bude nejen právě zmiňovaná sbíječka, ale i další nářadí a to vše v rukou paní Alenky. Nebojácně se pustí do přípravy na natažení nové elektřiny, obrousí a natře původní dřevěný kazetový strop a za pomoci tatínka a dalších dotáhne rekonstrukci do vítězného konce. 

Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: Do montérek!

Publikováno: 11. 6. 2022, Autor: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima