Navštivte již tradiční MOTOCYKL PRAHA v pražských Letňanech

Ve dnech 2. až 5. března 2023 se bude konat již tradiční výstava MOTOCYKL PRAHA na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. Těšit se můžete na spoustu novinek a opravdu bohatý doprovodný program. Potkat můžete i hvězdné tváře. Výstava probíhá v unikátním souběhu s výstavou motocyklových staveb a přestaveb.

MOTOCYKL PRAHA proběhne 2. až 5. března 2023 na pražském letňanském výstavišti (Zdroj: ABF, a.s.)

Tradiční výstava motorek a příslušenství MOTOCYKL PRAHA využije v PVA EXPO PRAHA dosud největší plochu v historii svého konání pro maximální komfort vystavovatelů a návštěvníků. Vzdušné rozmístění expozic rozčleněných podle nabízeného sortimentu, ale i nová třetí vstupní hala pojmou vysoký nápor návštěvníků a vystaveným exponátům poskytnou důstojný prostor pro prezentaci před širokou i odbornou veřejností. Motorky a příslušenství zaplní letňanské haly vždy jednou za dva roky.

„Rozhodli jsme se vyjít vstříc přání vystavovatelů a importérů, kteří upřednostňují konání výstav zaměřených na motocykly, čtyřkolky a jejich příslušenství střídavě v Brně a v Praze. Proto bude akce MOTOCYKL PRAHA, která se součástí portfolia společnosti ABF stala po akvizici firmy Incheba, realizována ve dvouletých cyklech,“ řekl generální ředitel ABF Martin František Přívětivý.

Oborové členění výstavy nabídne motocykly, skútry, čtyřkolky, sportovní a závodní motocykly, přípojná vozidla k motocyklům, díly a příslušenství, doplňky a výstroj nebo technologie pro provoz a opravy. K unikátnosti celé události přispěje také souběžná akce Bohemian Custom Motorcycles, která představí stavby a přestavby motorek od špičkových stavitelů z tuzemska i zahraničí. „Návštěvníci uvidí také jedinečné stroje slavné české značky Böhmerland. Právě v Letňanech navíc dojde k předání prvního kusu této motorky svému novému majiteli,“ řekl organizátor akce Martin Rybář.

Na své si přijdou všichni příznivci tohoto sportu
Na své si přijdou všichni příznivci tohoto sportu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Slavné tváře i testování

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani motocyklové veterány, sportovní týmy, významní importéři, ale i osobnosti motosportu nebo legendární cestovatelé na dvou kolech. Motocykloví fanoušci budou mít na výstavě MOTOCYKL PRAHA možnost nejen zkoumat nespočet strojů. Vybrané modely si mohou také vyzkoušet v rámci testovacích jízd v areálu výstaviště.

Bohatý doprovodný program bude myslet také na rodiny s dětmi, milovníky cestování na dvou kolech nebo na fanoušky osobností motocyklového světa. V rámci akce se uskuteční také spanilé jízdy. Výstavu mediálně podpoří partner akce FTV PRIMA prostřednictvím svých televizních pořadů.

Výstaviště PVA EXPO PRAHA je ideálním místem nabízejícím maximální pohodlí a zázemí pro veškeré události a akce ze světa motorismu a dopravy. Jeho haly pravidelně hostí nejvýznamnější veletrhy těchto odvětví, například veletrh čisté mobility e-SALON, středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS nebo automobilovou výstavu AUTOSHOW PRAHA.

Tradičním místem konání je letňanské výstaviště také pro výstavu obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN či výstavu lodí a vodních sportů FOR BOAT. Od září letošního roku bude navíc čistá výstavní plocha rozšířena o téměř 9 000 čtverečních metrů po dokončení obnovy jedné z hal.

Více informací najdete na www.motocykl-praha.cz.

Zdroj informací: ABF, a.s.

 

Publikováno: tento týden, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima