Užijte si léto s elektrickou koloběžkou Sencor, kterou můžete vyhrát v naší soutěži

Elektrické koloběžky představují v současné době efektivní a poměrně levný způsob dopravy. Připravili jsme pro vás soutěž, kde jednu takovou koloběžku můžete vyhrát.

Vyhrajte koloběžku SENCOR a užijte si léto (Zdroj: SENCOR )

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o jednu koloběžku značky SENCOR.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sencor.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte:

1. cena: Koloběžka Sencor SCOOTER TWO 2021

Koloběžka Sencor SCOOTER TWO 2021 je vybavena dvěma jízdními režimy. V režimu SPORT je pomocí výkonného 400W motoru možné dosáhnout jízdní rychlosti až 25 km/h, režim STANDARD umožňuje maximální rychlost 20 km/h ale s delším dojezdem. Ten dosahuje při váze do 55 kg vzdálenosti 45 km. Těžší řidiči (do 90 kg) na koloběžce na jedno plné nabití urazí až 37 km. Maximální úhel stoupání je až 15 ° a maximální možné zatížení koloběžky 120 kg.

Koloběžka SENCOR je nenáročná na skladování
Koloběžka SENCOR je nenáročná na skladování (Zdroj: SENCOR )

Rychlost koloběžky se ovládá pravým palcem ruky a o udržování dosažené rychlosti se stará automatický tempomat. Není tedy potřeba mít neustále „palec na plynu“. Pohodlnou jízdu po upraveném povrchu zprostředkovávají kvalitní kola a o brždění se stará duální systém, který kombinuje elektrické brždění pomocí motoru a mechanické brždění kotoučovými brzdami. Při stisknutí brzdové páky začne automaticky blikat červené výstražné světlo na zadním nárazníku.

Koloběžku lze během pár vteřin složit do kompaktního tvaru a uskladnit případně přenést přes větší překážky. Praktický je i zabudovaný stojánek na boku stupátka, který lze nohou jednoduše vyklopit a koloběžku o něj v poloze ve stoje opřít.

Chytrá koloběžka

Sencor SCOOTER TWO 2021 je možné přes Bluetooth (verze 4.1) propojit s důmyslnou správcovskou aplikací SENCOR SCOOTER. Její pomocí lze koloběžku zamknout proti odcizení, sledovat celkovou či aktuální ujetou vzdálenost, stav baterie, odhadovaný dojezd a další užitečné informace. Nechybí ani zobrazení aktuální rychlosti. Aplikace je dostupná na Google Play i v Apple App Store.

Termíny soutěže

Start: 20. 6. 2022
Uzávěrka: 20. 7. 2022
Slosování výherce: 21. 7. 2022
Zveřejnění výherce: 21. 7. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 21. 8. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., SENCOR a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o

O partnerovi soutěže

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

Publikováno: 20. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima