Soutěž z Receptáře: Vyhrajte s námi sadu praktických pomocníků od LASER CUT s.r.o.

V Receptáři prima nápadů jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát praktickou Powerplus sadu, kterou jistě potěšíte každého kutila. Sada obsahuje aku příklepovou vrtačku, dvě baterie, nabíječku a 362 kusy příslušenství v praktickém kufru.

Vyhrajte praktickou sadu v kufříku, kterou potěšíte každého kutila (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 29. června do půlnoci.
Tři z vás mohou vyhrát sadu, která obsahuje aku příklepovou vrtačku, dvě baterie, nabíječku a 362 kusy příslušenství v praktickém kufru.
Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

Tři výherci získají sadu, která obsahuje aku příklepovou vrtačku, dvě baterie, nabíječku a 362 kusy příslušenství v praktickém kufru.

Výhodná sada obsahuje Aku vrtačku, 2 ks baterií a 362 ks příslušenství
Výhodná sada obsahuje Aku vrtačku, 2 ks baterií a 362 ks příslušenství (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Výhodná sada ze série PowerPlus XB POWXB10070 Aku vrtačky 2 ks baterií a 362 ks příslušenství. Tato akumulátorová příklepová vrtačka POWXB10060 od společnosti Powerplus má max. krouticí moment 30 Nm, 24 nastavení momentu a až 19 500 příklepů za minutu. Kompaktní 20V elektrické nářadí je vybaveno výkonným a extra odolným bezuhlíkovým motorem. Dokonce i těžko dostupná místa nepředstavují pro tento snadno ovladatelný stroj žádný problém. Rychlost otáčení lze libovolně zvolit a to až do maximální hodnoty 1300 min-1. Příklepová vrtačka je vybavena pohodlným měkkým úchopem a integrovaným pracovním LED světlem, které rozsvítí i ty nejtemnější rohy. Součástí balení jsou také 2ks baterie 1,5 Ah a nabíječka. Stroj je dodáván v praktickém kufru.

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 26. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima