Soutěžte s námi a můžete vyhrát výživu pro zdravé klouby KLOUBUS

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát výživu pro vaše klouby KLOUBUS. Tento potravinový doplněk je čistě přírodní a obsahuje všechny prospěšné látky ve správném množství a poměru.

Vyhrajte přírodní výživu pro vaše klouby KLOUBUS v naší soutěži (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do slosování o tři balení kloubní výživy značky Kloubus.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.kloubus.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Přírodní doplněk stravy KLOUBUS

Přírodní doplněk stravy obsahující všechny prospěšné látky ve správném množství a poměru. Podporující správné fungování pohybového aparátu a účinný prostředek pro silné kosti a klouby. „Provedenými rozbory bylo zjištěno, že předložený vzorek produktu KLOUBUS vyhovuje ve znaku označeném "V" požadavku uvedenému v deklaraci na obalu,“ uvádí Ing. Veronika Smutná Ph.D. ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce.

Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a testován na obsah chondroprotektiv. Mohou ho užívat, jak mladí, tak starší lidé, včetně aktivních sportovců. Díky svému složení udržuje normální stav kostí a přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek.

KLOUBUS se přírodní přípravek, který udržuje vaše klouby zdravé
KLOUBUS se přírodní přípravek, který udržuje vaše klouby zdravé (Zdroj: kloubus.cz)

Termíny soutěže

Start: 30. 6. 2022
Uzávěrka: 26. 7. 2022
Slosování výherce: 27. 7. 2022
Zveřejnění výherce: 27. 7. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 26. 8. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Primulus group s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

David Buchta je hrdý otec a fanda zdravého životního stylu, cvičení s vlastní váhou a zdravé stravy. Baví ho všechno na téma osobního rozvoje a motivace. Kromě sebevzdělávání se dlouhodobě zajímá o doplňky stravy, které obsahují přírodní rostliny. Především na ty, které mají blahodárný vliv na lidský organizmus. Často se setkával s lidmi, kteří trpěli únavou, vyčerpáním, špatnou imunitou nebo s úbytkem svalové hmoty, sexuálního libida a psychické pohody. Na základě těchto zkušeností se rozhodl založit firmu Primulus group s.r.o., která produkuje doplňky stravy pro ženy i muže bez využití hormonů. Na vývoji unikátních doplňků stravy spolupracuje s uznávanou kapacitou v oboru, chemickým inženýrem Janem Klusákem.

Publikováno: 30. 6. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima