Vyhrajte den plný zábavy pro celou rodinu v zábavním parku Oskarův svět!

Máte doma malé neposedy, které jen tak něco neunaví? V Oskarově světě (Oskarshausen), obřím zábavním parku u Drážďan, se vám to povede jedna dvě. Ve venkovním světě se vaše děti budou prohánět na motokárách, zkusí si skok volným pádem nebo se projedou na vodních šlapadlech. Ve vnitřním světě se vyřádí na trampolínách, skluzavkách a třeba si i něco pěkného vyrobí v kreativních dílničkách. A bavit se tu budete i vy! Zapojte se do soutěže o rodinnou vstupenku pro čtyři osoby a užije si celý den u Oskara.

Soutěžte s námi o rodinné vstupenky do Oskarova světa (Zdroj: Oskarův svět)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do slosování o 15 rodinných vstupenek do Oskarova světa (Oskarshausen) pro čtyři osoby (vstupenky můžete využít do 31. 3. 2023).
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.oskaruvsvet.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 15. cena: Celodenní rodinná vstupenka do zážitkového parku Oskarův svět, kterou můžete využít až do 31. 3. 2023. Jedna rodinná vstupenka platí pro čtyři osoby. Děti do 2 let mají vstup zdarma.

Oskarův svět je nevšední zábavný park pro celou rodinu
Oskarův svět je nevšední zábavný park pro celou rodinu (Zdroj: Oskarův svět)

V Oskarově nevšedním zábavním parku zažijete na 15.000 m² něco opravdu netradičního! Řetízkový kolotoč, poníci, bláznivé továrny, motokrosová a pneu-tubingová dráha, dětský hornický důl, obří skluzavky a vzduchové trampolíny, kreativní dětské dílničky a další tradiční  i originální atrakce zaručí zábavu na celý den.  Nejsme však pouze dětský zábavní park! Rádi se u nás tráví volný čas také jejich rodiče i kamarádi!

Park nabízí zábavu pro děti i dospělé
Park nabízí zábavu pro děti i dospělé (Zdroj: Oskarův svět)

Termíny soutěže

Start: 1. 7. 2022
Uzávěrka: 28. 7. 2022
Slosování výherce: 29. 7. 2022
Zveřejnění výherce: 29. 7. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 29. 8. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Oskarův svět a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Oskarův svět je zábavní park ve Freitalu u Drážďan, který nabízí vyžití pro rodiny s dětmi. Venkovní svět je orientovaný především na atrakce, některé i adrenalinové. Děti se tu vyřádí na velkém řetízkáči, vyzkouší si pneu-tubing, ale také si můžou vyrýžovat zlato nebo se projet na ponících. Ve vnitřním světě najdete tržiště, hračkářství, bláznivé továrny (např. na sladkosti), kino, dílničky i restauraci a kavárnu pro unavené rodiče. V rámci návštěvy máte parkování na střeše parku zdarma. Dostanete se sem snadno i MHD. To jezdí přímo od drážďanského nádraží a cesta trvá přibližně 15 minut. Bližší info v češtině najdete na www.oskaruvsvet.cz.

Publikováno: 1. 7. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima