Podlehněte kouzlu kempování s 4camping.cz. Vyhrajte nové kousky do své výbavy

Kempování je ideální venkovní aktivitou pro všechny. Na své si přijdou milovníci klasiky pod stanem, nároční uživatelé i fanoušci luxusu. Obliba kempingu v posledních letech opět narůstá a roste i poptávka po kvalitním vybavení a vychytávkách, které pobyt v kempu zpříjemní. Zapojte se do naší soutěže s 4camping.cz a odškrtněte si jednu z položek z vašeho cestovního seznamu.

Soutěžte o skvělé výhry pro vaše kempování (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do slosování o 5 cen od společnosti 4camping.cz.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.4camping.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Dětský spací pytel BOLL Patrol

Spací pytel BOLL Patrol poroste s vaším dítětem od prvního stanování do puberty nebo než dosáhne výšky 155 cm. Jeho tvarovaná kapuce, zateplený vnitřní límec a krycí léga chránící obousměrný zip před zadrháváním a proniknutím chladu vám dávají jistotu, že i v chladnějších nocích bude vaše dítě v teple a bezpečí. Kolem chodidel a lýtek je navíc přidána izolační vrstva. Spacák má vnitřní vrstvu vyrobenu z hypoalergenního broušeného polyesteru.

Dětský spací pytel BOLL Patrol
Dětský spací pytel BOLL Patrol (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

2. cena: Samonafukovací karimatka TRIMM Lullaby

Ani ženy se nemusí bát o své pohodlí. Tato karimatka se anatomicky přizpůsobuje ženskému tělu, je maximálně odolná, samonafukovací a disponuje dostatečnou izolační vrstvou. Použitý materiál si i při velmi nízkých teplotách zachovává pružnost a dlouhou životnost. Karimatku stačí jen rozložit, povolit ventil a poté, co se sama nafoukne, ji dofouknout na požadovanou tvrdost.

Samonafukovací karimatka TRIMM Lullaby
Samonafukovací karimatka TRIMM Lullaby (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

3. cena: Rychleschnoucí osuška N-Rit Mega Dry Towel, velikost L

Ručník Super Dry Towel si zamilujete. Přestože do rozloženého rozměru 63,5x150 cm se pohodlně zabalíte, můžete ho následně složit do velmi malého balíčku, takže nezabere téměř žádné místo v batohu. Vyrobený je z příjemného mikrovlákna, které je extra savé. Tento materiál dokáže absorbovat až čtyřnásobek vlastní hmotnosti a navíc je opatřen antibakteriální ochranou Dr. Bacty.

Rychleschnoucí osuška N-Rit Mega Dry Towel, velikost L
Rychleschnoucí osuška N-Rit Mega Dry Towel, velikost L (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

4. cena: Skládací miska s víkem FERRINO

V této misce se mísí praktičnost s důmyslností. Jde o vychytanou pomůcku pro každého správného cestovatele. Silikonovou misku stačí jednoduchým pohybem stlačit a snížit tak nároky na využitý prostor v zavazadle na minimum.

Skládací miska s víkem FERRINO
Skládací miska s víkem FERRINO (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

5. cena: Konvice CAMPINGAZ Water Kettle 1,3 l

Hliníková konvice o objemu 1,3 l vás zaujme pěkným designem, potěší rychlostí, s kterou dokáže ohřát vodu uvnitř a nadchne kvalitním provedením.

Konvice CAMPINGAZ Water Kettle
Konvice CAMPINGAZ Water Kettle (Zdroj: ForCamping s.r.o.)

Věděli jste, že...

…do 31. 7. 2022 probíhá na pražském Výstavišti PVA EXPO Praha Letňany již 25. ročník Výstavy stanů? Parkování i vstup je zdarma. Přijďte si vybrat ze 180 modelů stanů, 350 modelů spacáků a více než 300 modelů karimatek.

Termíny soutěže

Start: 4. 7. 2022
Uzávěrka: 4. 8. 2022
Slosování výherce: 5. 8. 2022
Zveřejnění výherce: 5. 8. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 5. 9. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., ForCamping s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

4camping.cz je největším prodejcem turistického, kempingového a outdoorového vybavení. Skladem má nejširší nabídku na trhu. Vedle e-shopu 4camping provozuje 19 vlastních prodejen v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, lezeckou speciálku, showroom předstanů ke karavanům a obytným autům, skialp shop a stojí také za Výstavou stanů, největší evropskou výstavně-prodejní akcí ve svém oboru. Firma, letos slavící desáté výročí existence, zaměstnává 140 lidí a působí v 7 zemích - v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a na Ukrajině. 4camping byl poslední tři roky v soutěži ShopRoku vyhlášen nejlepším e-shopem v kategorii Sportovní vybavení, za rok 2020 dokonce nejlepším e-shopem v České republice.

Publikováno: 4. 7. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima