Do montérek! Odvážná blondýna v bunkru

Vašek Adamec měl pocit, že už viděl ledacos. Ale zvenku honosný domek, který je v podstatě tvořen jen obvodovými stěnami a za dveřmi je staveniště, tak to je pro něho novinka. V domku na něho čeká paní Gábina, která má o svém budoucí bydlení trochu svérázné představy, ale ne neuskutečnitelné.

Zvládne odvážná blondýna rozsáhlou rekonstrukci svého domu? (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Do montérek - 11. díl

Rekonstrukce naruby

Sledujte v neděli 10. července 2022 v 10:05 na Primě!

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Vašek už v životě viděl ledacos, ale tento dům ho téměř vyděsil
Vašek už v životě viděl ledacos, ale tento dům ho téměř vyděsil (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Paní Gábina koupila rozpadající se hospodářské stavení a rozhodla se ho celkově zrekonstruovat. Aby ale dům nehyzdil celek obce, která je malebná a upravená, začala tím, že dala domu novou fasádu. Teprve potom se odvážně vrhla do postupné rekonstrukce obytných prostor.

Při první návštěvě byl Vašek Adamec více než mírně v šoku, neboť ho hned za vchodovými dveřmi čekalo staveniště, kde byly v podstatě jen obvodové zdi. Paní Gábina společně se svou sestrou má navíc trochu svérázný náhled na své budoucí bydlení a sama uznává, že je tzv. blondýna par excellence, a proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

Rozsáhlá rekonstrukce se zdála být nad síly paní Gabriely a její sestry
Rozsáhlá rekonstrukce se zdála být nad síly paní Gabriely a její sestry (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Nenechte si ujít ani tuto proměnu neobyvatelného domu v krásně zrekonstruované místnosti, a to vše v podání dvou párů ženských rukou.

Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: Do montérek!

Publikováno: 9. 7. 2022, Autor: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima