Přivítejte léto s trendy novinkami - míchanými drinky v praktických plechovkách

Patříte mezi milovníky míchaných alkoholických drinků, ale zároveň neradi trávíte dlouhé chvíle jejich přípravou? Právě vás potěší žhavé novinky od společnosti STOCK Plzeň-Božkov, která uvádí na trh „READY-TO-DRINK“ ve stylových plechovkách. Na výběr jsou 4 příchutě – Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta a Dynybyl Violet Gin & Tonic. Díky praktickému a pohodlnému balení budete mít své oblíbené drinky vždy po ruce, ať už vyrazíte kamkoliv. Vychutnejte si je v pohodlí domova, na cestách nebo na party a naplno si užijte letní atmosféru!

Léto s trendy novinkami od STOCKU (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

Společnost STOCK Plzeň-Božkov uvádí na trh čtyři nejoblíbenější míchané drinky ve stylových a hlavně praktických „ready-to-drink“ plechovkách.  Novinky jsou inspirovány nejnovějšími trendy a potěší nejen milovníky ginů s tonicem, ale i vodky nebo tuzemáků. Vychutnat si můžete tradiční Fernet Stock Bavorák Citrus, klasický tuzemák Božkov Originál & Cola s limetou, křišťálově čistou vodku Amundsen se sodou v atraktivní příchuti Bezinka a Máta nebo borůvkový Dynybyl Violet Gin & Tonic. Díky praktickému balení si můžete svůj oblíbený drink vzít kamkoliv se vám zamane. Třeba na venkovní posezení s přáteli nejenom u vody, na grilovačku, dobrodružný výlet do divoké přírody nebo na party. Díky těmto novinkám již nemusíte plýtvat časem na jejich domácí míchání a můžete si naplno užívat kouzla okamžiku s vašimi blízkými. Ať už si vyberete jakýkoliv, můžete se těšit na perfektní chuť, která ještě více vynikne, pokud plechovku před konzumací pořádně vychladíte.

„Novinky reagují kromě zájmu spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách také na vzrůstající poptávku po nápojích s obsahem bublinek a perlení. Ať už si vyberete Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Dynybyl Violet Gin & Tonic nebo Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta, čeká vás nejen praktické balení a perfektně namíchaný drink, který nevyžaduje žádnou další přípravu, ale i příjemná osvěžující chuť bublinek,“ dodává Daniela Froňková, Brand Manager STOCK Plzeň-Božkov.

Díky praktickému balení si můžete svůj oblíbený drink vzít kamkoliv se vám zamane
Díky praktickému balení si můžete svůj oblíbený drink vzít kamkoliv se vám zamane (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

Nové trendy ve znamení perlení, alternativních příchutí a hořké chuti

Nové „ready-to-drink“ nápoje reagují také na nejnovější trendy a požadavky ze strany spotřebitelů. Ti stále více vyhledávají přítomnost bublinek nebo perlení v alkoholických nápojích, zkouší alternativní a originální příchutě a vzrůstá i poptávka po hořké a nahořklé chuti. Stejně tak je na vzestupu i kategorie ginu. Češi nejčastěji vyhledávají míchané nápoje s ginem, rumem, vodkou nebo hořko-bylinnými likéry. Vůbec nejoblíbenějšími drinky jsou v tuzemsku Gin & Tonic a Cuba Libre. A právě na tuzemské preference reaguje i celé portfolio nových „ready-to-drink“ nápojů.

Až polovina spotřebitelů dává přednost plechovkám před domácím drinkem

Z průzkumů společnosti STOCK Plzeň-Božkov také vyplynulo, že 84 procent dotazovaných by ocenilo, kdyby jejich oblíbený drink byl k dostání v plechovce. Zhruba tři pětiny pak uvedly, že koupený „ready-to-drink“ nápoj konzumují přímo z plechovky. A polovina dotázaných uvedla, že by bez váhání nahradila „ready-to-drink“ plechovkou nápoj, který si běžně s oblibou míchají sami doma. Nejčastěji jsou pak dle průzkumů drinky v plechovkách konzumovány na domácích party, na zahradě nebo během grilování.

Novinky reagují na zájem spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách
Novinky reagují na zájem spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

BOŽKOV ORIGINÁL & COLA S LIMETOU

Užijte si nejen tuzemské léto s Božkovem třeba na party. Míchaný drink Božkov Originál & Cola s limetou vyniká plnou chutí kultovního tuzemáku, vanilkovými tóny a nezaměnitelnou chutí kvalitní coly a čerstvé limetky. Nejlépe vás osvěží dobře vychlazený a rovnou z plechovky. 

Obsah: 6%

Užijte si nejen tuzemské léto s Božkovem třeba na party
Užijte si nejen tuzemské léto s Božkovem třeba na party (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

FERNET STOCK BAVORÁK CITRUS

Připijte si na vaše příběhy plné uvolněné nálady s Fernet Stock Bavorák Citrus. Míchaný drink v praktické plechovce vás zaujme svěžími citrusovými tóny, bublinkami a svým typickým závěrem. Nejlépe si ho vychutnáte dobře vychlazený během pohodových horkých letních dní, na grilovačce nebo na zahradní party. 

Obsah: 6%

Připijte si na vaše příběhy plné uvolněné nálady s Fernet Stock Bavorák Citrus
Připijte si na vaše příběhy plné uvolněné nálady s Fernet Stock Bavorák Citrus (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

AMUNDSEN VODKA & SODA BEZINKA A MÁTA

Křišťálově čistá, 6x destilovaná vodka Amundsen se spojila se sodou, příchutí bezového květu a voňavé máty peprné. Vznikl svěží netradiční míchaný drink zlatavé barvy, slazený pravým cukrem a dochucený přírodními extrakty. Vychutnejte si ho dobře vychlazený přímo z plechovky, nebo ve sklenici ozdobený čerstvou mátou a plátkem limetky. 

Obsah: 6%
 

DYNYBYL VIOLET GIN & TONIC

Dynybyl gin přichází na trh s moderní verzí nejoblíbenějšího míchaného drinku na světě – borůvkovým Dynybyl Violet Gin & Tonic. Tento míchaný drink si oblíbíte nejen díky svěží perlivosti a lahodným tónům borůvek, malin, rybízu a brusinek, ale i pro jeho zábavnost a veselou barevnost. Dynybyl Violet Gin & Tonic oživí každý domácí večírek, spontánní dobrodružství nebo venkovní posezení s přáteli. 

Obsah: 6%

Dynybyl gin přichází na trh s moderní verzí nejoblíbenějšího míchaného drinku na světě
Dynybyl gin přichází na trh s moderní verzí nejoblíbenějšího míchaného drinku na světě (Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov)

Nové míchané „ready-to-drink“ budou k dostání ve vybraných obchodech od 27. června.

Publikováno: 11. 7. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima