Do montérek!: Zámecká pedikúra

Seznamte se se zámeckou paní, která se věnuje podnikání v oblasti pedikúry a kromě vášně pro historické objekty má i problém s interiérem své vlastní provozovny. Její zákazníci procházejí na pedikúru přímo přes soukromé prostory a narušuje se tím celkový ráz bytu i provozovny. Machr Vašek je tu proto, aby tento nedostatek společně napravili.

Jak oddělit soukromé prostory od provozovny? (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)

Do montérek! - 12. díl

Rekonstrukce naruby

Sledujte v neděli 17. července 2022 v 10:05 na Primě!

Rekonstrukce v dnešní době? Pohroma! Peníze? Máte jich málo! Řemeslníci? Nemají čas! Vy? Jste v koncích! Ale jestli jste jen trochu šikovní, máme pro vás řešení. Skočte DO MONTÉREK! Řemeslník Václav vám poradí, jak na to, a vy ušetříte spoustu peněz, které byste jinak dali firmě.

Paní Jana má krásný dům, který je dokonalou zmenšeninou secesního zámku. Ona sama nezastírá, že miluje historii a bydlení na zámku pro ni není cizí. V současnosti v domě provozuje soukromou pedikúru a kamenem úrazu je, jak oddělit vstup do provozovny pro zákazníky, kteří momentálně svou přítomností narušují soukromí paní majitelky.

Zákazníci přestanou chodit přes byt paní Jany
Zákazníci přestanou chodit přes byt paní Jany (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)

Bude potřeba oddělit prostor provozovny a soukromé prostory zámecké paní. Tuto operaci ale paní Jana sama nezvládne, a proto jí bude k ruce její syn Libor. Vašek Adamec se opět vpasuje do role mentora a odborného poradce.

Podívejte se na opravdu vkusný interiér paní Jany, skvělou rekonstrukci provozovny a přestavbu podlahy v kuchyni.

Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: pořad Do montérek!

Publikováno: 16. 7. 2022, Autor: Martina Pilzová

Jsme členy mediální skupiny Prima