Stánek s polibky pro všechny, které zlákala letní láska

Letní večery lákají k posezení s dobrou knihou. Zpříjemněte si chvíle s románem Stánek s polibky, který se stal předlohou pro oblíbenou komedii, kterou můžete sledovat na Netflixu.

Stánek s polibky pro vlahé letní večery (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Elle Evansová je hezká, oblíbená, a ještě nikdy nechodila s žádným klukem. Noah Flynn je obletovaný drsňák a rváč s pověstí věčného holkaře. Nikdy se nechtěla zamilovat nejlepšímu kámošovi za zády. Ale stalo se… vše díky jednomu stánku s polibky na jarním karnevalu. Dočká se Elle svého šťastného konce, nebo skončí se zlomeným srdcem?

Stánek s polibky

Elle a Lee jsou už odjakživa nejlepší kamarádi, skoro dvojčata. Vědí o sobě úplně všechno a jejich přátelství nemůže nic a nikdo ohrozit. Pak se ale Elle zamiluje do Leeova staršího bráchy Flynna, nejhezčího kluka ze školy, ale taky největšího rváče a drsňáka s ne zrovna nejlepší pověstí. A je to oboustranná láska.

Román se stal předlohou oblíbené komedie
Román se stal předlohou oblíbené komedie (Zdroj: Zdroj informací: Grada Publishing, a.s.)

Neztratí ale Elle kvůli lásce svého nejlepšího kamaráda? A nezlomí jí nakonec Flynn srdce?

360 stran, formát: 145×205, brožovaná vazba s klopami, 449 Kč

O autorce:

Beth Reeklesová žije v Jižním Walesu a bude zde maturovat z fyziky, matematiky, francouzštiny a španělštiny. Je vášnivý knihomol a piják čaje. Stánek s polibky je nejsledovanějším a nejkomentovanějším beletristickým titulem pro teenagery na Wattpadu – aktuálně má k dnešnímu dni 19 milionů přečtení a 40 000 komentářů. Kniha Stánek s polibky získala cenu za nejoblíbenější beletrii pro teenagery Watty Award.

Beth můžete sledovat na Twitteru @Reekles

Zdroj informací: Grada Publishing, a.s.

Publikováno: před týdnem, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima