Vybavte se na dovolenou kapesním atlasem, který nepotřebuje wifi připojení

Dovolené jsou v plném proudu a ne každý ji tráví i moře. Mnoho lidí přes léto objevuje krásy naší vlasti, toulá se po lesích či horách a navštěvuje neznámé kraje. Na takových cestách se samozřejmě stává, že ne vždy a všude je v dosahu wifi připojení a tam, kde dávají lišky dobrou noc internet nenajdete. V takové chvíli by vám mohly hodit kapesní atlasy pro každou příležitost.

Užijte si léto a dovolenou s kapesními atlasy o přírodě (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Využijte na dovolené kapesní atlasy

Dovolená je tu a pro mnoho lidí to znamená vydat se do lůna přírody u nás i v zahraničí a objevovat její skryté krásy. Mnoho lidí cestuje po pamětihodnostech, navštěvuje zapadlé kouty a učí své potomky vnímat život jinak než přes mobilní telefon. Protože mnohá místa naší planety nedisponují přivedeným internetem, mohly by se vám na takové cesty hodit kapesní atlasy.

A co je pro vás k dispozici?

  • Atlas ptáků
  • Atlas květin
  • Kapesní altas hub
  • Velký průvodce lesem
  • Průvodce přírodou na výlety
Kupte si na dovolenou kapesní atlas a odpočiňte si od počítače
Kupte si na dovolenou kapesní atlas a odpočiňte si od počítače (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Kromě těchto kapesních atlasů si sebou na dovolenou můžete vzít některou z dalších příhodných publikací o přírodě kolem nás a učit z nich děti lásce k přírodě. 

I pro malé čtenáře je připraveno spoustu zajímavých titulů, které je na chvíli odpoutají od online her a virtuálního světa.

Ponořte se s knihami do světa, který nás obklopuje. Díky kapesním atlsům si rozšíříte své znalosti a budete moci učit své děti nebo jim díky atlasům připravit spoustu zajímavých her, kvízů nebo dobrodružství.

Všechny publikace najdete na www.kazda.cz.

Publikováno: před týdnem, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima