PetExpert zahájil exkluzivní partnerství se Super zoo, členové family klubu mohou získat speciální podmínky pro pojištění svých domácích mazlíčků

Společnost PetExpert, dle veterinářů jednička na trhu pojištění domácích mazlíčků, vstupuje do nového exkluzivního partnerství se sítí prodejen chovatelských potřeb Super zoo. Téměř milion členů věrnostního programu Super zoo family tak může získat výhodné podmínky pro pojištění domácích mazlíčků od PetExpert.

Nezapomeňte na pojištění vašich mazlíčků (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Nabídka speciálních podmínek pro členy Super zoo family klubu platí pro nově uzavřené pojistné smlouvy. Nové zvýhodnění bude podpořeno reklamou ve všech 149 prodejnách Super zoo v České republice, ale také na sociálních sítích a dalších online kanálech. V současné době je ve věrnostním programu značky Super zoo zapojen téměř jeden milion zákazníků. Zájemcům o výhodnější pojistný produkt PetExpert stačí k získání slevy uvést při jednoduchém čtyřkrokovém online sjednání pouze číslo jejich family karty.

„Super zoo je na trhu potřeb pro chovatele domácích mazlíčků jedním z největších hráčů, vyniká kvalitou svých služeb a těší se velké oblibě svých zákazníků a fanoušků. Zpřístupnit naše služby pojištění pro zvířecí parťáky prostřednictvím jejich věrnostního programu je proto logickým krokem, který má jednoznačný přínos pro všechny strany,“ uvádí Jan Moravec ze společnosti PetExpert, jejímž pojistitelem je ČSOB Pojišťovna.

„Pojištění domácích mazlíčků výborně doplňuje paletu produktů a služeb, které poskytujeme svým zákazníkům. Produkt společnosti PetExpert je navíc vzhledem k rychlé online likvidaci na českém trhu zcela unikátní,“ říká Pavel Kopřiva, marketingový ředitel společnosti Plaček Pet Products, pod níž značka Super zoo spadá.

Nově si můžete zřídit i cestovní připojištění
Nově si můžete zřídit i cestovní připojištění (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Společnost PetExpert je v Česku předním poskytovatelem pojištění pro psy a kočky a jako jediný poskytovatel tohoto druhu pojištění nabízí možnost online likvidace pojistných událostí. Úhradu za ošetření zvířete proplácí přímo smluvnímu veterináři, a to zpravidla obratem. Kromě pojištění domácích mazlíčků, jež je obdobou zdravotního pojištění u lidí, nově poskytuje také zvířecí obdobu cestovního pojištění, tedy krátkodobého pojištění za účelem cesty do zahraničí.

Značka Super zoo je šestinásobným držitelem prestižního titulu Czech Superbrands. Prostřednictvím svých 149 prodejen v České republice nabízí chovatelům a majitelům domácích mazlíčků komplexní sortiment zboží a k tomu řadu nadstandardních služeb jako například bezobalový regál nasyptesi, službu Nejrychlejšího rozvozu chovatelských potřeb po Praze či spolupráci se společností PetExpert od letošního července.

PetExpert je fintechová společnost působící na českém trhu 5 let. Po loňském vstupu na Slovensko má v plánu rozšířit působení i do dalších zemí, aktuálně probíhá expanze do Belgie. Jako jediná společnost nabízí pojištění, které umí likvidaci přímo na místě. Lidé pracující ve společnosti jsou milovníci psů a koček. Každý z nich má doma zvířecí kamarády. Mají proto právo tvrdit, že jsou opravdovými odborníky na potřeby pejsků a kočiček a jejich majitelů.

Super zoo je značkou společnosti Plaček Pet Products, která v České republice provozuje 149 prodejen a 7 salonů pro psy. Super zoo  je šestinásobným držitelem ocenění Czech Superbrands. Vedle špičkového sortimentu zboží nabízí svým zákazníkům řadu inovativních služeb. Loni spustila například službu nasyptesi či rozvoz přes Dáme Jídlo.

Zdroj informací: Super zoo; PetExpert

Publikováno: před týdnem, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima