Vychází knižní předloha oblíbené komedie vysílané na Netflixu

Nakladatelství COSMOPOLIS ve své ediční řadě Young Adult vydává romantický příběh, který se stal předlohou pro oblíbenou komedii na Netflixu. Co se stane, když se zamilujete do bráchy svého nejlepšího kámoše (který je děsně sexy)?

Kniha na letní dovolenou pro všechny (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Elle Evansová je hezká, oblíbená, a ještě nikdy nechodila s žádným klukem. Noah Flynn je obletovaný drsňák a rváč s pověstí věčného holkaře. Nikdy se nechtěla zamilovat nejlepšímu kámošovi za zády. Ale stalo se… vše díky jednomu stánku s polibky na jarním karnevalu. Dočká se Elle svého šťastného konce, nebo skončí se zlomeným srdcem?

Stánek s polibky

Elle a Lee jsou už odjakživa nejlepší kamarádi, skoro dvojčata. Vědí o sobě úplně všechno a jejich přátelství nemůže nic a nikdo ohrozit. Pak se ale Elle zamiluje do Leeova staršího bráchy Flynna, nejhezčího kluka ze školy, ale taky největšího rváče a drsňáka s ne zrovna nejlepší pověstí. A je to oboustranná láska.

Stánek s polibky jako předloha oblíbené komedie
Stánek s polibky jako předloha oblíbené komedie (Zdroj: GRADA Publishing, a.s.)

Neztratí ale Elle kvůli lásce svého nejlepšího kamaráda? A nezlomí jí nakonec Flynn srdce?

Knihu pořídíte na www.grada.cz, 360 stran, formát: 145×205, brožovaná vazba s klopami, 449 Kč

O autorce:

Beth Reeklesová žije v Jižním Walesu a bude zde maturovat z fyziky, matematiky, francouzštiny a španělštiny. Je vášnivý knihomol a piják čaje. Stánek s polibky je nejsledovanějším a nejkomentovanějším beletristickým titulem pro teenagery na Wattpadu – aktuálně má k dnešnímu dni 19 milionů přečtení a 40 000 komentářů. Kniha Stánek s polibky získala cenu za nejoblíbenější beletrii pro teenagery Watty Award.

Zdroj informací: GRADA Publishing, a.s.

Publikováno: 9. 8. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima