Soutěžte s námi a můžete vyhrát přírodní zázrak pro muže PRIMULUS

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát produkt z kotvičníku zemního PRIMULUS neboli přírodní viagru. Tento potravinový doplněk udržuje normální hladinu testosteronu v těle a obsahuje všechny prospěšné látky ve správném množství a poměru.

PRIMULUS je nejprodávanější doplněk stravy pro muže s obsahem extraktů bylin a vitaminů (Zdroj: primulus.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do slosování o tři balení přírodního doplňku stravy PRIMULUS.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.primulus.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Přírodní doplněk stravy PRIMULUS

Kotvičník zemní: Přírodní viagra ze zahrádky

Jednou ze zázračných bylinek je i kotvičník zemní. Kotvičník zemní roste a pochází ze středomoří, ale využívá se pro své léčebné účinky po celém světě.

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují i lékaři

Nejčastěji se využívá nať, ale léčivá je celá. Využívají se rovněž kořeny a plody. Kotvičník se do našeho těla obvykle dodává v podobě tablet a prášků. Kotvičník naleznete  například v doplňku stravy značky PRIMULUS či FEMINUS, kde je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt z již zmiňované rostliny.

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují také lékaři, například na portálu ulekare.cz. Kotvičník zemní pomáhá zlepšovat erekci, snížit bolest a záněty. Podobně působí i na ženy. Přispívá k posílení imunitního systému, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Vedle toho působí pozitivně při snížení krevního tlaku a zlepšení činnosti srdce, popisuje další blahodárné účinky David Buchta, propagátor zdravého životního stylu z PRIMULUS

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují i lékaři
Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují i lékaři (Zdroj: primulus.cz)

Termíny soutěže

Start: 23. 8. 2022
Uzávěrka: 20. 9. 2022
Slosování výherce: 21. 9. 2022
Zveřejnění výherce: 21. 9. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 21. 10. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Primulus group s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

David Buchta je hrdý otec a fanda zdravého životního stylu, cvičení s vlastní váhou a zdravé stravy. Baví ho všechno na téma osobního rozvoje a motivace. Kromě sebevzdělávání se dlouhodobě zajímá o doplňky stravy, které obsahují přírodní rostliny. Především na ty, které mají blahodárný vliv na lidský organizmus. Často se setkával s lidmi, kteří trpěli únavou, vyčerpáním, špatnou imunitou nebo s úbytkem svalové hmoty, sexuálního libida a psychické pohody. Na základě těchto zkušeností se rozhodl založit firmu Primulus group s.r.o., která produkuje doplňky stravy pro ženy i muže bez využití hormonů. Na vývoji unikátních doplňků stravy spolupracuje s uznávanou kapacitou v oboru, chemickým inženýrem Janem Klusákem.

Publikováno: 23. 8. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima