Trendy v profesionální kosmetické péči a nehtovém designu přinese podzimní veletrh FOR BEAUTY

Podzimní veletrh FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 7.-8. října 2022 v PVA EXPO PRAHA, přinese novinky v oboru profesionální péče o pleť, anti-agingu, manikúry, nehtového designu a tělové regenerace. Na výstavišti v Letňanech se představí tuzemští i zahraniční vystavovatelé s nejnovějšími produkty a službami.

Podzimní veletrh FOR BEAUTY přinese nové trendy (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Unikátní show a ukázky trendů nabídnou mezinárodní soutěže a chybět nebudou ani odborné workshopy a ukázky líčení pro veřejnost. Tváří podzimního veletrhu je herečka a zpěvačka Barbora Poláková. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, péče o nohy, nehtového designu a nehtové modeláže FOR BEAUTY tradičně přináší to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu. Ve dvou halách výstaviště v Letňanech se představí nejznámější tuzemské i zahraniční značky určené pro profesionální salonní užití i domácí péči o pleť a mistři napříč beauty obory předvedou nevídanou show.

Ukázky profesionálního líčení představí Make-up Institute Prague
Ukázky profesionálního líčení představí Make-up Institute Prague (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

„Veletrh FOR BEAUTY uvede hned několik mistrovství České republiky. Mezinárodní soutěž BARBER BATTLE, která proběhne ve čtyřech holičských disciplínách, je jedním z evropských soutěžních klání, ze kterých vzejde nejlepší barber roku 2023. Návštěvníci tak budou mít jedinečnou možnost vidět při práci nejlepší z nejlepších ve svém oboru. Úspěšné profesionály představí i LASH QUEEN – Mistrovství ČR v prodlužování řas a lash liftingu, které ukáže zručnost, pečlivost i nápaditost v estetice řas.

A opominout nemohu ani MAKE-UP Mistrovství ČR, které se nese v duchu motivu PINK BEAUTY. Téma otevírá prostor invenci inspirované historií, například dobou Madame de Pompadour, současným trendům i futuristickému pojetí. Návštěvníci veletrhu budou moci sledovat také soutěž BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a celosvětové mistrovství v nail designu NAILPRO CZECHIA,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Doprovodný program nabídne celou řadu prezentací a workshopů
Doprovodný program nabídne celou řadu prezentací a workshopů (Zdroj: PVA Expo Praha)

Bohatý program i výhodné nákupy

Doprovodný program nabídne celou řadu prezentací a workshopů formou přednášek v rámci beauty pointů. Hlavní pódium a dějiště mnoha zajímavých akcí bude umístěno v Hale 4, v němž budou mít největší zastoupení vystavovatelé sekce designu nehtů a pedikúry, designu řas, péče o vlasy a budou zde probíhat i profesionální soutěže. V Hale 3 budou zastoupena odvětví kosmetiky, anti-agingu, SPA, relaxace a regenerace.

MAKE-UP Mistrovství ČR se nese v duchu motivu PINK BEAUTY
MAKE-UP Mistrovství ČR se nese v duchu motivu PINK BEAUTY (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Návštěvníci si po oba dny budou moci zakoupit produkty za veletržní ceny. Ukázky profesionálního líčení představí Make-up Institute Prague a zájemci mohou využít i možnosti nechat se nalíčit. 

Z řad vystavovatelů představí svoje produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design například společnosti NaniNails, INDIGO NAILS, BrillBird, MarilyNails, Enii Nails či ORLY. Produkty pro péči o řasy uvedou společnosti Glamour lashes, JB lashes a SKINSO.

Profesionální vlasovou péči nabídne NATULIQUE, Elgon Cosmetic a FarmaVita. Přípravky pro pedikérskou praxi předvede například značka Profi-pedikura.cz, CONETA, Allpresan či BisBis.

Profesionální vlasovou péči nabídnou přední kosmetická a vlasová studia
Profesionální vlasovou péči nabídnou přední kosmetická a vlasová studia (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Mezi vystavovateli nebudou chybět ani firmy s produkty pro profesionální kosmetickou péči a maséry. Zastoupeny budou značky GIGI Laboratories, pHformula, Obagi, BMED - iS CLINICAL, KLARA ROTT, VENIRA, značka Saloos nabízející produkty celotělové péče a značka dekorativní kosmetiky ERRE Due.

Více na stránkách.

Zdroj informací: ABF, a.s.

Publikováno: 18. 8. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima